ANFOK Kültür Gezilerine Bir Yenisini Ekledi

ANFOK Kültür Gezilerine Bir Yenisini Ekledi

Antalya’da kurulmasının ardından binlerce kişiye fotoğraf tutkusunu aşılayan ANFOK (Antalya Fotoğraf Kulübü) kültür gezilerine bir yenisini ekledi. Geçtiğimiz hafta sonu Afyonkarahisar ile Frigya bölgesine yapılan geziye katılan fotoğraf tutkunları bölgenin en güzel fotoğrafların kadrajına aldı.

Belli dönemlerde kültür gezilerine fotoğraf aşığı olan kişiler ile devam eden ANFOK, geçtiğimiz Pazar günü Afyonkarahisar, Kütahya ve Eskişehir üçgeninde bulunan Frigya Vadisine gezi düzenledi. Fotoğrafçıların bir arada en güzel kareler için çaba gösterdiği gezide en güzel unsur doğal harikalar ile tarihi yapılar oldu. Frig Vadisi ile kendisine henüz yer edinmeye başlayan Ayazini Kasabası ilgi odağıydı.

Anfok Gezilerinden

Birkaç fotoğraf için sabahın erken saatlerinde hareket eden grup gün boyu Frig Vadisinde bulunan kaya anıt mezarları, antik kentler, Emre Gölü gibi yerleri fotoğrafladı. ANFOK Kurucu Başkanı Aykut Sarıyıldız tarafından koordine edilen gezi için saatlerce yolculuk yapan fotoğraf tutkunları birbirinden güzel fotoğraf kareleri ile Antalya’ya döndü.

Fotoğraf gezisinde Kral Midas Anıtı, Kırkgöz Kayalıkları, Ayazini Kilisesi, Emre Göleti, Gerdekkaya  Anıt Mezarı, Frigya Evleri, Aslanlı Kümbet ve Arog Filminin çekildiği yerler fotoğraf karelerine yansıdı.

YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

  1. Murat Ümit Aktaş dedi ki:

    Değerli anlatımınız ve güzel fotoğraflarınız için teşekkür ederim elinize sağlık.