Antalya Akvaryum Giriş Ücreti Ne Kadar?(Aquarium, Kar Evi, Wildpark)

08.03.2023
520
Antalya Akvaryum Giriş Ücreti Ne Kadar?(Aquarium, Kar Evi, Wildpark)

Antalya’nın en gözde gezi adreslerinden biri olan Antalya Akvaryum Giriş ücreti ziyaretçiler tarafından çok sık sorgulanmaktadır. Zira Akvaryum ile bir dizi gezi ve görülebilecek yerden bahsetmek mümkündür.

Antalya Akvaryum bireysel olarak gezilebilirken aynı zamanda anlaşmalı olarak toplu geziler düzenlenebilmektedir. 40’tan fazla tematik akvaryum özelliği taşıyan Antalya Aquarium aynı zamanda gerçek boyutlarda uçak ve gemi batığı sergileyen bir yerdir. Özellikle 200 den fazla çeşitli köpek balığı bulunan akvaryum yaz – kış dört mevsim yoğun olarak görülmektedir. Konyaaltı ile Muratpaşa İlçesine sınır olan müze Konyaaltı sahiline de yürüyüş mesafesindedir. Günübirlik geziler listesine alabileceğiniz Akvaryum aynı zamanda 5M Migrosa çok yakın mesafede yer almaktadır.

Antalya Akvaryum Giriş Ücreti 2023

Antalya Akvaryum Giriş Ücreti Ne Kadar?

Antalya Akvaryum Giriş Ücreti Ne Kadar?

Antalya Akvaryum giriş ücreti 152,90 TL olarak tahsil edilmektedir. Aynı bölgede yer alan kar dünyası, buz müzesi, wilpark tropik sürüngenler evi, Oceandride XD Cinema ve Face2FAce hepsi birden gezilmek istenirse kişi başı ödeme ücreti 363,90 TL olmaktadır. Antalya Akvaryum ile WildPArk gezisi yapmak isterseniz ödeyeceğiniz ücret ise 206,90 TL olmaktadır. Böylelikle Antalya Akvaryum Giriş Ücreti paketine göre şu şekilde listelenebilir.

  • Antalya Akvaryum 152,90 TL
  • Mega Paket ( Akvaryum, Kar Dünyası & Buz Müzesi, WildPArk, Oceandride XD Cinema, Face2Face) 363,90 TL
  • Antalya Akvaryum ve WildPark 206,90 TL
  • Antalya Akvaryum & Snow World 224.90 TL
  • Antalya Akvaryum & XD Cinema 188.90 TL
  • Antalya Akvaryum & Face2FAce 199,90 TL

Antalya Akvaryum Giriş ücreti zaman zaman öğrenci ve öğretmenlere ücretsiz olmaktadır. Bu anlamda Antalya Akvaryum Giriş Ücreti Öğretmenler gününde ücretsiz olarak öğretmenlerin görmesine imkan tanır. Özellikle 15 tatil denilen öğrencilerin yarı yıl tatili ve ara tatillerinde yapılan kampanyalar ile öğrencilere özel kampanyalar düzenlenmektedir.

Antalya Akvaryum Giriş Ücreti Ne Kadar?

Antalya Akvaryum Giriş Ücreti Ne Kadar?

Antalya Akvaryum Açılış Kapanış Saatleri

Antalya Akvaryum açılış saati 10:00 iken Antalya Akvaryum Kapanış saati 20:00 olmaktadır. Giriş için biletler internet üzerinden alınabilmektedir. Bu aşamada burayı gezmek için gelen 3 ile 12 yaş arasındaki çocuklar için akvaryum giriş ücreti 107,90 TL olarak alınmaktadır. 1. Derece engelli olan vatandaşlar burayı ücretsiz olarak gezebilmektedir. Yine engelli vatandaşların yanında bulanan refakatçiler belli indirimler ile burayı gezebilmektedir. Kimlik ibrazı ile birlikte şehit ve gazi yakınları da burayı ücretsiz olarak gezebilme olanaklarına sahip olmaktadır.

Antalya Akvaryum Nerede?

Teknik olarak ele aldığınızda Akvaryum ve diğer görülecek yerleri gezmeniz için mega paket satın alınması çok daha mantıklı olur. Mega Paket 363,90 TL ile beş önemli yer görülebilmektedir. Burayı görmek isteyenler Antalya Akvaryum Nerede sorgusu yapar. Şehir merkezinde olan yer Konyaaltı sahiline yürüyüş mesafesinde olmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.