Antalya Düğün Salonları

Antalya Düğün Salonları

Düğün ve Nişan gibi tören düzenlemeyi düşünenler doğal olarak Antalya düğün salonları ile düğün yapılacak en güzel lüks yerler arayışına aylar öncesinden girmektedir. Bu anlamda çok geniş bir yelpazeye sahip olan Antalya’da düğün salonları başta olmak üzere, lüks oteller, kır bahçeleri ve muhteşem manzaraya sahip düğün mekânları sunmaktadır. Bu aşamada arayışlarınıza birkaç örnek olmak adına sizlere Antalya düğün salonları hakkında bilgi vermek istedik.

Antalya Düğün Salonları Yeni Hayatınıza İlk Adım

Bazı kimseler hayatında birkaç gerçekleştirmiş olmasına rağmen evlilik ve nişan gibi törenleri yapmak kişilerin hayatında bir kez olacağı bir husus olduğunu düşünürüz. Bu anlamda düzenleyeceğimiz törenin eksiksiz ve unutulmaz olması çabası vardır içlerimizde. Böylelikle Antalya aynı zamanda düğün mekanları ile göz dolduran muhteşem bir şehir. Bu aşamada Antalya düğün salonları ile düğün yapılacak en güzel lüks yerler başlıca şunlardır.

 • Orfe At Çiftliği
 • Antalya Düğün Sarayı
 • Alyans Deluxe Wedding
 • Yıl Park Düğün Salonu
 • Makro Düğün Salonları
 • Ostima Düğün Salonu
 • Nirvana Düğün Salonu
 • Gold Saray Düğün Salonu

Düğün merasimleri herkes için çok önemli etkinlik olmaktadır. Zira hayatlarında bir kez yapıldığı varsayımı ile hareket edilmektedir. Böylelikle düğünlerinin en güzel yerde olmasını isteyen çiftlerin önünde birçok engel söz konusu olmaktadır. Öyle ki özellikle istedikleri mekânda düğün günlerinde doluluk yaşanması herkesin en çok üzüldüğü hususlardan olmaktadır. Bu aşamada ise çiftler erken rezervasyon ile düğün günü planlaması yapmak zorunda kalmaktadır.

Çiftler düğünlerinin lüks bir salonda yapılmasını istediği kadar küçük bir kır bahçesinde yapmak isteyenlerde bulunmaktadır. Bu aşamada önümüze birçok alternatif çıkıyor olsa da düğünlerin yaz günlerinde belli bir zamana yayılması yoğunluk yaşanmasına neden olmaktadır.

Antalya düğün salonları

Antalya düğün salonları

Antalya Düğün Salonları Fiyatları

Çiftlerin düğünlerinde kiralamak istediği salonlar kadar doğal olarak bütçeleri de önem kazanmaktadır. Bu aşamada Antalya düğün salonu fiyatları merak edilen hususlardan olmaktadır. Bu anlamda çiftlerin düğünlerinde istedikleri yemek, çeşitleri, etkinlikler ve kişi sayıları bu anlamda fiyatlara doğrudan etki etmektedir. Bu sebeple direk olarak düğün salonu kira ücretlerinden bahsetmek mümkün olmamaktadır. Zira sürekli artan fiyatlar söz konusudur. Bu sebeple kiralamak istediğiniz düğün salonunu düğün tarihinden çok daha önce rezerve etmeniz ve anlaşmanız en mantıklı adımlardan biri olmaktadır. Öyle ki 100 kişilik yemekli bir düğünün 25 bin liradan başlayan fiyatlar ile veriliyor olması çiftlerin korkutan hususlardan biri olmaktadır.

Orfe At Çiftliği

Kır bahçesi tadında ancak lüks bir yerde düğün yapmak isteyenler için Döşemealtı ilçesinde bulanan Orfe At Çiftliği muhteşem bir adres olmaktadır. Burada aynı zamanda konaklama yapabileceğiniz odalar bulunmaktadır. Öyle ki düğününüz sonrası konaklama ile balayı tatilinizi yapabileceğiniz nadir yerlerden olmaktadır. Burada bulunan havuz ile at çiftliği sayesinde muhteşem bir tatil yapma olanağınızda olmaktadır. Aynı zamanda çiftlerin fotoğraf çekme ve çekinme imkanları burada istenilen şartlarda paketler halinde verilmektedir. Fakat özel bir fotoğrafçı isterseniz buranın dışında özel mekanlarda dış fotoğraf çekimleri yaptırabilirsiniz. Gün boyu çekimler ile muhteşem bir fotoğraf kaynağı olmak isteyenlerin adresi antayafotoğrafci.net ile 5058390065 numarasından rezervasyon yaptırabiliyorsunuz.

Antalya düğün salonları

Antalya düğün salonları

Nirvana Düğün Sarayı

Bütçesi ile uygun fiyatlı olarak bir düğün paketi isteyenlerin adresi Antalya Nirvana Düğün Sarayı olmaktadır. Habipler Mahallesi, 5681 Sokakta bulunan salon düğün, nişan, kına gecesi, sünnet ve özel günleriniz için kiralayabileceğiniz yerlerden biri olmaktadır. Rezervasyon için numara ise 501 218 23 25.

Modern mimariye sahip olan düğün salonu aynı zamanda göz kamaştıran bir dekorasyona sahiptir. Böylelikle Kepez bölgesinde düğün yapmak isteyenlerin adreslerinden biri olmaktadır.

Alyans Deluxe Wedding

Devlet Su İşleri Kavşağı ile çok merkezi bir yerde düğün yapma olanağı sağlayan Alyans Deluxe Wedding çiftlerin bir başka adresi olmaktadır. Burada birden fazla düğün salonu mevcuttur. Bu anlamda tarihler uygun olması halinde düğününüzü planlamak için doğru adreslerden biri olmaktadır. Rezervasyon ve bilgi için arayacağınız numara ise 549 326 10 10 olmaktadır.

Antalya düğün salonları

Konyaaltı Düğün Salonları

Antalya düğün yapılacak en güzel lüks yerler açısından otellerde sizlere muhteşem olanaklar sağlamaktadır. Bu anlamda bütçenize göre otel seçimi yapabiliyorsunuz. Bölgede isim yapan 5 yıldızlı oteller kadar bütçe ile ekonomik butik oteller özellikle Konyaaltı bölgesinde bulunmaktadır. Konyaaltı sahili manzarası ile sizlerin düğünleriniz için birçok otel bulunmaktadır. Konyaaltı düğün salonu bulunan oteller için kısa bir liste yapabiliriz.

 • Yıldırım Düğün Salonu
 • Melda Palace
 • Sine Eğlence Merkezi
 • Konyaaltı Düğün Salonu
 • Ziyafet Bahçesi
 • Porto Bello Otel
 • Crowne Plaza Antalya

Antalya Düğün Yapılacak oteller, düğün salonları, lüks yerler, kır bahçeleri bölgede çok zengin bir listeye sahip olmaktadır. Kır bahçesi ile düğün yapmak isteyenler genelde kahvaltı mekânlarının adresi olan Çakırlar bölgesini tercih etmektedir. Öyle ki burada birçok bahçe sizlerin düğününüz için muhteşem bir adres olmaktadır.

Antalya gezilecek yerler ile dünyanın şüphesiz çok güzel bir kenti olmaktadır. Bu haliyle yurt dışından birçok kimse bölgedeki otellere sadece düğün yapmak için gelmektedir. Özellikle Hindistan’dan aileler otelleri kapatma yoluyla bölgede düğün yapmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.