1. Anasayfa
  2. Antalya

Antalya Hurdacılar Çarşısı Sitesi Nerede?

Antalya Hurdacılar Çarşısı Sitesi Nerede?
Antalya Hurdacılar Çarşısı Sitesi Nerede?
0

Şehir merkezinde yer alan ve yeri merak edilen Antalya hurdacılar çarşısı sitesi nerede? Nasıl gidilir? Burada neler bulunur? Hurda fiyatları uygun mu? Gibi bir dizi sorunun yanıtı aranmaktadır.

Antalya çok geniş bir alana sahiptir. Bu sebeple bünyesinde tüm sektörler ile hizmet veren çarşıları ve siteleri bulunmaktadır. Burada uygun fiyat şartları ile alım yapabileceğiniz eski malzeme satışlarının adresi Hurdacılar çarşısı olmaktadır. Öyle ki burada hurdaya çıkan klima, televizyon ve buzdolabi gibi beyaz eşyalar bulunabilmektedir. Bu sebeple Antalya hurdacılar çarşısı sitesi nerede araştırmaları yapılmaktadır. Çarşı Kepez ilçesi sınırları içerisinde kalmaktadır.

Antalya Hurdacılar Çarşısı Sitesi Nerede Nasıl Gidilir?

Antalya Hurdacılar Sitesi Baraj Mahallesi sınırları içerisinde yar almaktadır. Hatta Antalya Araba pazarına çok yakın bir mevkiidedir. Yanından geçen tatlı su buraya güzellik katar. Hatta bu suda balık tutanları ve kenarlarında piknik yapanları görmeniz mümkündü.

Antalya otellerinden çıkan malzemelerin yeniden satışa sunulduğu yerlerden olan Antalya hurdacılar çarşısı aynı zamanda hurdaların toplandığı yerdir. Burada yeni ve eski malzeme almanız mümkündür. Elektronik malzemeler, koltuk ve yatak gibi bir evin ihtiyacını karşılayabileceğiniz Hurdacılar çarşısı aynı zamanda restoran malzemeleri de satmaktadır.

Antalya Hurdacılar Çarşısı Sitesi Nerede?
Antalya Hurdacılar Çarşısı Sitesi Nerede?

Antalya Varsak hurdacılar sitesi nerede diye araştırmalar yapılabilir. Buranın ismi farklı olarak telaffuz edilmektedir. Baraj mahallesinde bulunan Antalya Hurdacılar Çarşısı Sitesi nerede sorgusunu GPS ile yapabilir ve ulaşım sağlayabilirsiniz.

Antalya Hurdacılar Sitesi Hangi Otobüsler Gider

Varsak Hurdacılar Sitesi yol tarifi için buradan rota planlaması yapabilirsiniz. Antalya Hurdacılar sitesi mobilya satışları yapılan bir yerdir. Burada evinizin ve yaşam alanlarınızın ihtiyacı mobilyalarda alınabilmektedir.

Bölge geniş bir alana yayılmaktadır. Bu sebeple nerede olduğu bilinmediği için araştırmalardan bir diğeri de Antalya Sütçüler Hurdacılar sitesi nerede olarak olmaktadır. Burada hurdalık olması nedeniyle birçok malzeme bulunabilmektedir. Bu malzemelerden biri de PVC olur. Bu sebeple birçok kişi Antalya Hurdacılar Sitesi PVC arayışı yapmaktadır. Burada PVC’den üretilen kapı ve pencere gibi birçok malzemeler alınabilir.

Buraya gitmek isteyen kişiler toplu ulaşımla gidebilmektedir. Bu anlamda sorgumuz Antalya hurdacılar sitesi hangi otobüsler gider olmaktadır. Buraya giden otobüs numaraları B35A, KC35A, MZ78, TB72 ve VF63 olmaktadır.

Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.

Yazarın Profili

Your email address will not be published. Required fields are marked *