Antalya Kahvaltı Mekanları

Antalya Kahvaltı Mekanları

Antalya kahvaltı mekanları daha çok Muratpaşa ilçesinde bulunan Konyaaltı Caddesi ile Atatürk Parkında konumlanmaktadır. Ancak bölgede bir çok yerde kahvaltı yapma olanağına sahip olunmaktadır. Antalya açık büfe kahvaltı salonları bu anlamda en çok aranılan yerler olmaktadır. Atatürk Parkı ile birlikte Konyaaltı ilçesi sahil bandı boyunca kahvaltı yapabileceğiniz yerler mevcuttur. Hatta Konyaaltı Çakırlar bölgesi Antalya’nın organik köy kahvaltısı yapabilecek adresidir.

Özellikle açık büfe kahvaltının yanında temiz ve modern bir yer arayanlar için Antalya kahvaltı mekanları şunlar olmaktadır.

  • Order Lounge Cafe & Bistro
  • Nar Beach & Bistro
  • Değirmenönü
  • Limonata Kır Bahçesi
  • Girgin Cafe
  • Sevgi Çiftliği
  • Castle Cafe Restoran
  • Mekan Müdavim
  • Dutlu Bahçe Köy Kahvaltısı ve Mangal

Order Lounge Cafe & Bistro

Antalya merkezinde kahvaltı yapmak isteyenlerin adreslerinden olan Order Loounge Cafe ve Bistro Bahçelievler Mahallesi, Konyaaltı Caddesinde bulunmaktadır. Muratpaşa ilçesindeki yer gece 00.00 saatlerine kadar açık olmaktadır. 0 (242) 248 05 06 numara ile rezervasyon yapılabilmektedir.

Kahvaltı meraklıları burada özellikle hafta sonu tatilleri, resmi tatillerinde açık büfe kahvaltı eşliğinde Trio canlı müzik eşliğinde yapılmaktadır.

Antalya Kahvaltı Mekanları

Antalya Kahvaltı Mekanları – Order Lounge Cafe & Bistro

Nar Beach & Bistro

Konyaaltı Caddesinde bulunan Atatürk parkı ile Antalya kahvaltı mekanları kendisine yer bulmaktadır. Bu aşamada adres Nar Beach & Bistro cafe olmaktadır. Gece 01:00 saatlerine kadar açık olan yerde rezervasyon için 0 242 247 68 68 numarayı aramanız yeterli olmaktadır. Antalya’nın falezlerine karşı genişv e freah bir alanda kahvaltı yapabileceğiniz nadir yerlerden biri olmaktadır.

Nar Beach Bistro

Değirmenönü

Antalya’nın meşhur yeri olan kırcami ile Yalı Cadesinde bulunan Değirmen Muratpaşa’daaktadır. Kapanış saati 00.00’dır. Rezervasyon numarası 0 541 232 83 82’dir. Piknik yapmayı sevenlerin ancak taşıma ve diğer işlerle meşgul olmak istemeyenlerin adresi Değirmen aynı zamanda etinizi alıp gidebileceğiniz bir yer olmaktadır.

Çocuklu aileler için güzel bir ortamı olduğunu belirtmek gerekiyor. 4 mevsim açık olan yerde ekonomik çözümler söz konusu. Güzel bir atmosferde kahvaltı yapmak isteyenler Değirmen’i seçebilir.

Değirmen

Limonata Kır Bahçesi

Antalya’nın en yoğun ziyaretçi çeken bölgesi olan Muratpaşa, Antalya kahvaltı mekanlarının adresi olmaktadır. Bu anlamda Çağlayan ile Yalı caddesi üzeirndeki limonaltı Kır Bahçesi kahvaltı yapabileceğiniz bir diğer adrestir. 537 983 73 53 numarası ile rezervasyon yapabileceğiniz yer gece 00:00 saatlerine kadar açık olmaktadır.

Ailecek ve sevdiklerinizle kahvaltı yapacağınız yer özellikle hafta sonları ile özel tatil günlerinde çok yoğun olmaktadır. Aynı zamanda buranın pilavı ve mezeleri de çok tercih edilmektedir.

Limonaltı Kır Bahçesi

Girgin Cafe

Çağlayan ile Barınaklar Bulvarında bulunan Girgin Cafe Düden Parkı içerisinde yer almaktadır. 532 787 94 10 numara ile rezervasyon yapabileceğiniz cafe oldukça rahat ve ferah bir mekana sahiptir. Çok yoğun olduğu zamanlarda hareketin nabzının arttığı zaman dilimi hafta sonları ve tatil günleri olmaktadır. Sevdiklerinizle güzel bir kahvaltı eşliğinde muhteşem bir Antalya manzarası burada sizi beklemektedir.

Girgin Cafe

YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.