Antalya Kaş Kamp Yapma Yerleri

Antalya Kaş Kamp Yapma Yerleri

Kaş Kamp alanları ile göz dolduran bölgenin en önemli yerlerinden biri olmaktadır. Söz konusu yaz tatili olunca heyecanlı aktiviteler ve dolayısıyla konaklama en önemli hususlardan biri oluyor. Bu anlamda kamp kurmak ekonomik olmasının yanında muhteşem bir doğada tatil yapma olanakları sağlıyor. Bu anlamda Antalya bölgesinin en meşhur yerlerinden biri olan Kaş en güzel kamp alanları bu bölge için aranılan yerler olmaktadır.

Antalya, coğrafyası gereği çok geniş alanlarda kamp yapma olanaklarına sahip bir yerdir. Kıyı şeridi boyunca bu anlamda kendinize birçok kamp alanı bulabilirsiniz. Ancak Antalya’nın en batısında yer alan Kaş ve çevresindeki başlıca kamp alanları şunlar olmaktadır.

  • Kaş Evren Camping 0 (535) 478 02 43
  • Gizli Vadi Camping –  (542) 487 32 50
  • Kaş Harnup Camping 0(533) 364 22 86
  • Olypos Mocamp
  • Can Mocamp
  • Kaş Camping – 0(242) 836 10 50

Kaş Evren Camping

Aradıklarınız

Çadır ile tatilin adresi kamp alanları özellikle Kaş bölgesinde çok güzel yerlerde bulunmaktadır. Bunlardan biri Kaş Evrem Camping alanıdır. Tamamen doğada iç içe bir tatil yapma olanağının yanında sessiz, gürültüden uzak bir yerden bahsetmek mümkündür. Evrem Kamp alanında kendi çadırı ile konaklayanlar kadar burada çadır kiralama yoluna giden bir çok kimse bulunmaktadır. Özellikle kamp alanında ihtiyacınız olacak olan duş, tuvalet ve çamaşırhaneler ortak kullanım alanları içerisinde Evren Kamping’te sağlanmaktadır.

Antalya Kaş Kamp Alanları

Antalya Kaş Kamp Alanları

Evcil hayvan barındırma olanakları ile Kaş kamp alanları içerisinde önceliğinizi Evren Kampinge yapabilir siniz. Burada kamp ücretle yapılabiliyor. Üstelik Kaş merkezine çok yakın bir yerde bulunuyor.

Kaş Olympos Mocamp

Kaş Fethiye yolu üzerinde Kalkan’a yakın bir mesafede bulunan Kaş Olypos Mocamp Kaş’ta kamp yapılacak diğer yerlerden biri olmaktadır. Kamp alanına kendi çadırınızla gelirken aynı zamanda buradan kiralama söz konusu olmaktadır. Çok geniş bir alana sahip olan Olypos Camp alanı bu sayede moto ve çekme karavanla konaklama olanakları sağlıyor. Aynı zamanda ortak alanlarda duş, tuvalet, mutfak ile barbekü hizmeti bulunuyor. Bunun yanında bar hizmeti sunan yer Kaş merkezine yakın bir konumda bulunmaktadır. Evcil hayvan kabul eden kamp ücretle veriliyor.

Kaş Can Mocamp

Kaş üzerinden Kalkan tarafına giderken yol üzerinde kendisine yer edinen Kaş Can Mocamp çadır tatilinin bölgedeki diğer bir adresi olmaktadır. Burada aynı zamanda kick boks, yoga gibi etkinlikler düzenlenmektedir. Bunun yanında eğlencenin dozunun artıracak olan canlı müzik etkinliği kamp yapacakların en çok Can Mocamp’ı tercih etmesine neden olmaktadır.

Can mocamp misafirlerine ortak duş, tuvalet alanı ile internet kullanım olanğı veriyor. Ayrıca denize yakın olan kamp alanına evcil hayvanlarınızı getirebilirsiniz.

Kaş Camping

Antalya Kaş Kamp Alanları

Antalya Kaş Kamp Alanları

Kaş’ın en meşhur ve otellerinin toplandığı Çukurbağ Yarımadası üzerinde giriş kısmında bulunan Kaş Camping karavan ve çadırla kamp olanağı sağlamaktadır. Burada zeytin ağaçlarının gölgesinde yapacağınız kamptan bahsetmek mümkündür. Aynı zamanda duş, elektrik, interent ile mutfak ihtiyacı buradan karşılanmaktadır. Özellikle kafe, plaj, şemsiye ile soyunma kabinlerinin olduğu yerde ayrıca bulgalovda konaklama olanakları sağlanıyor. Bunun yanında kahvaltı, öğlen ve akşam yemekleri ile otopak imkanı Kaş Camping hizmetlerinden olmaktadır.

Antalya Kaş Kamp Alanları

Antalya Kaş Kamp Alanları

Kaş Gizli Vadi Camping

Kaş’ta kamp yapacağınız bir başka yer ise Gizli Vadi Camping olmaktadır. Yeşil alana sahip yerde çadır ve moto karavanla konaklama olanakları bulunmaktadır. Aynı zamanda mangal yakma yerleri bulunmaktadır. Özellikle burada alacağınız tüplü dalış, denize girilen alan, yamaç paraşütü, tırmanma diğer kamp alanlarından ayıran özellik olmaktadır.

Antalya kıyı şeridi boyunca tatil ve konaklama imkanlarının yanında çadır ve karavanlarla kamp alanları son yıllarda en çok aranılan yerler olmaktadır. Bu aşamada Kaş kamp alanları bu bölgede konaklamak isteyenlerin tercihi olmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.