1. Anasayfa
  2. Antalya

Antalya Selfie Park Giriş Ücretleri, Saatleri

Antalya Selfie Park Giriş Ücretleri, Saatleri
Antalya selfie park
0

Antalya’ya yeni bir yüz ve gezilebilecek yer özelliği getiren Antalya Selfie Park ziyaretçilerini kendisine hayran bırakıyor. Avrupa’nın en büyük Selfiepark olma özelliği taşıyan yer taze ve enerjik yenilikleriyle Antalya’lıların ve burayı ziyarete gelenlerin beğenisine açıldı.

Antalya gezilecek yerler ile çok önemli yerlere sahip bir yer. Bu çerçevede tüm arenalarda dünyanın en güzel yerlerinden biri olarak gösterilmektedir. Sürekli yenilikleri ile ön plana çıkan kent son olarak Selfie Park ile kendisine yer buldu. Antalya merkezi Muratpaşa ilçesinde açılan Selfipark sizlere etkileşime geçme farklı dekorlar ile fotoğraflar çekme olanağı sağlıyor.

Antalya Selfie Park Açılış Kapanış Saati Kaç?

Selfie Park haftanın her günü ziyaretçilerine açık. Bu anlamda 12:00 ile 22:00 saatleri arasında ziyaret edebiliyorsunuz. Antalya Selfie Park yaklaşık 50 dekor ile fotoğraf konsepti sunan bir merkez haline geldi. Bu haliyle Avrupa’nın en büyük selfiparkı olma özelliği taşıyor. Ayrıca geziniz esnasında taze içecekler ile tatlılar için konforlu bir kafesinden faydalanabiliyorsunuz. 2-3 saatlik gezi dilimi ile zamanınızı değerlendirebileceğiniz yerlerden olan Antalya Selfiepark girişleri ücret ile yapılıyor.

Antalya Selfie Park

Giriş ücreti ile performansını değerlendirdiğinizde Antalya Selfi Parkı beklentilerinizi karşılayan ve bol eğlence veren bir yer oluyor. Özellikle hafta sonu birkaç saat kaçamak yapacak çiftlerin adresi olacak olan yer güzel fotoğraflar ile dekorlar eşliğinde güzelliklerinizi yansıtacak yerlerden biri oluyor.

Fotoğraf konseptleri ile çocukların eğlence kaynağı haline gelen dekorlar sizleri ve sevdiklerinizi eğlenceye boğacak cinsten. Bu anlamda burada tadacağınız donatlar da ayrı bir tat olarak listenize eklenebilir. Selfi fotoğrafı severlerin ilgi odağı haline gelen müze birçok selfie müzesinden farklı olarak bol çeşit sunuyor.

Selfie Park Giriş Ücreti Ne Kadar?

Antalya Selfie Park girişi içi internete özel olarak yüzde 15 indirimli online özel bilet alınabilmektedir. Bu aşamada yetişkinler için 129 TL olan bilet 109 TL iken öğrenciler için 99 TL olan Selfie park giriş ücreti 84 TL olarak alınmaktadır.4,99 yaşına kadar olan bebeklerden ücret alınmamaktadır. Bununla birlikte girişlerde kimlik kontrolü yapıldığını hatırlatmak gerekiyor.

Açılışı ile kısa sürede büyük popülarite yakalayan Selfie Park özellikle ziyaret gelen yerli ve yabancı turistler tarafından ilgi görüyor.

Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.

Yazarın Profili

Your email address will not be published. Required fields are marked *