Antalya’nın En İyi 7 Kahvaltı Mekanı

Antalya’nın En İyi 7 Kahvaltı Mekanı

Tatilin dünya çapında adresi Antalya’nın en iyi 7 kahvaltı mekanı güne zinde başlamak ve enerji depolamak için en mantıklı adım. Bu anlamda bölgede binlerce kahvaltı yapabileceğiniz yerler mevcut. Ancak sıradan göremeyeceğiniz yerler atmosferi ve lezzetleri ile ön plana çıkıyor.

Kahvaltı, günün ilk yemeğidir ve sabah saatlerinde yapılır. İnsanların gün içinde enerji kaynaklarını doldurmak ve ihtiyaç duydukları vitamin ve mineralleri almak için önemlidir. Kahvaltı, aynı zamanda vücudun metabolizmasını hızlandırır ve açlık hissini azaltır. Ayrıca, kahvaltı yapmak, gün boyunca daha iyi düşünme ve odaklanma yeteneğine sahip olmayı sağlar.

Antalya’da kahvaltı yapmak isteyenler için çeşitli diğer seçenekler de mevcuttur. Kahvaltı mekanlarının çoğu, yerel lezzetleri yanı sıra Avrupa ve Amerikan tarzı kahvaltı seçenekleri de sunmaktadır. Antalya ve çevresinde kahvaltı adreslerini, kendi zevkinize ve tercihine göre uygun bir mekan bulmak kolaydır. Antalya’ya geldiğiniz zaman kahvaltı yapabileceğiniz en iyi 7 mekan:

Big Chefs

Antalya’nın en iyi 7 kahvaltı mekanı listesinde ilk sırayı Big Chefs alıyor. Konyaaltı plajı caddesi üzerinde bulunan denize çok yakın olan bir kahvaltı mekanıdır. Yemek ve içecek menüsü oldukça geniştir. Denize karşı güzel bir yemek yemek için gelebileceğiniz güzel bir mekan. Fiyat olarak diğer mekanlara göre biraz pahalı olabilir ama kalite her zaman pahalı olabilmektedir.

Antalya’nın En İyi 7 Kahvaltı Mekanı

Antalya’nın En İyi 7 Kahvaltı Mekanı – Bigchefs

 

Antalya’nın En Lüks 7 Restoranı aynı zamanda ilginizi çekecek özellikler taşıyor. Sabah kahvaltı mekanları ile enerjinizi depolarken akşamları en güzel Antalya sohbetlerinin adresleri lüks restoranlar oluyor.

Supla

Antalya Lara caddesinde kahvaltı yapabileceğiniz güzel bir mekandır. Kahvaltı çeşitliliği fazla ve doyurucudur. Kendi yapımları olan reçelleri ile birçok ürün servis edilmektedir. Lezzeti yanı sıra kullandığı malzemeler özenle seçilmiş, kaliteli. Çalışanlar ilgili ve güler yüzlüler. Bahçe ve iç mekan dekorasyonu hoş gözüken Antalya’da gidilmesi gereken güzel mekanlardan bir tanesidir.

Antalya’nın En İyi 7 Kahvaltı Mekanı

Antalya’nın En İyi 7 Kahvaltı Mekanı – Supla

Paşa Kır Bahçesi

Antalya Merkeze çok yakın olmayan ama gidilmesi gereken en güzel mekanlar arasındadır. Antalya Çakırlar mevkisinde bulunan genellikle o bölgede köy yaşantısı görülmektedir. Ağaçların ve dağların arasında kahvaltı yapmak için ideal bir mekandır. Van kahvaltısı olarak servis açılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu kalabalık olabiliyor bu sebeple gitmeden önce yer ayırtmanız gerekebilir. Kömürde çay ve sessiz doğa eşliğinde dinlenmek için birebir bir alan, mekan. Antalya ‘ya geldiğiniz zaman gitmeden dönmemeniz gereken bir kahvaltı bahçesi.

Antalya’nın En İyi 7 Kahvaltı Mekanı

Antalya’nın En İyi 7 Kahvaltı Mekanı – Paşa Kır Bahçesi

Nallı Bahçe At Çiftliği ve Restaurant

Antalya’nın en iyi 7 kahvaltı Mekanı listesinde bulunan Nallı Bahçe At Çiftiği farklı bir atmosfere sahiptir. Aileniz ve çocuklarını ile gelip hem kahvaltı yapabileceğiniz hem sosyal aktivite yapabileceğiniz güzel bir mekandır. Antalya Merkeze biraz uzaktır fakat gidilebilecek vaktinizi güzel geçirmek için ideal bir mekandır. Kahvaltınızı yaptıktan sonra o alan içinde çocuklarınız ile ata binebilir veya diğer hayvanları izleyebilirsiniz. Ayrıca mangal yapmak isterseniz de kendin pişir kendin ye sistemi ile servis yapılmaktadır.

Antalya’nın En İyi 7 Kahvaltı Mekanı

Antalya’nın En İyi 7 Kahvaltı Mekanı – Nallı Bahçe At Çİftliği

Nar Beach Bistro

Antalya’nın En İyi 7 Kahvaltı Mekanı

Nar Beach Bistro

Antalya’da falezlerde deniz ve dağ manzaralı güzel bir mekandır. Merkezde Atatürk parkına yakındır. Araçla gelecekler için belediyeye ait otopark mevcuttur. Saatlik olmasa da giriş ücreti alınmaktadır. Kahvaltı için daha çok tercih edilen bir yer. Menüdeki ürün çeşitliliği de oldukça fazladır. Deniz manzarası ile aileniz veya yakınınız ile gelebileceğiniz keyif alabileceğiniz bir mekandır. Kahvaltı için önceden yer ayırmanız gerekebilir. Çok talep edilmesi nedeniyle yoğunluk özellikle hata sonları kendisini göstermektedir. Bu anlamda Antalya’nın en iyi 7 kahvaltı mekanı içerisinde yer alan Nar Beach Bistro rezervasyonları kabul etmektedir.

Pablito

Antalya’nın En İyi 7 Kahvaltı Mekanı

Pablito

Antalya Lara’da bulunan manzara eşliğinde kahvaltı yapabileceğiniz bir mekandır. Hem manzara hem mekanın iç ve dış dizeynı oldukça güzel olduğundan dolayı fotoğraf çekinmeyi sevenler için ideal bir alandır. Hafta sonları doğum günü vb. Etkinlikler yapılabiliyor. Genelde serpme kahvaltı tercih ediliyor ve çeşitliliği fazla olmaktadır.  Oturma alanları oldukça geniş ve rahat sıkışık bir şekilde oturmak gibi bir sorun yok. Personeller oldukça hızlı ve güler yüzlüler. Antalya’da gelebileceğiniz güzel mekanlardan bir tanesidir.

Order Lounge

Konyaaltı bölgesinde, harika manzarası ve bahçesi bulunan bir mekandır. Açık büfe şeklinde istediğiniz ürünü kendi tabağınıza alıp seçimi siz yapabilirsiniz. Vejetaryen seçenekleri de bulunuyor. Çalışanlar ve işletme sahibinin güler yüzlülüğü Antalya halkı tarafından bilinmektedir. Hizmet ve yemek kalitesi olarak her zaman Antalya’da gelebileceğiniz en iyi mekanlar arasındadır.

Antalya’nın En İyi 7 Kahvaltı Mekanı

Order Lounge

YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.