1. Anasayfa
  2. Turizm Haber

Avyalık İcradan Satılık Pansiyon Merak Uyandırdı

Avyalık İcradan Satılık Pansiyon Merak Uyandırdı
Avyalık İcradan Satılık Pansiyon Merak Uyandırdı
0

Balıkesir’in nadide tatil bölgesi Ayvalık icradan satılık pansiyon haberleri ile merak uyandırıyor. Ayvalık Sulh Hukuk Mahkemesince satışa çıkarılan pansiyonun ihalesi Nisan ve Mayıs aylarında gerçekleştirilecek.

Ayvalık tatilin yanı sıra gayrimenkullerin değeri ile dudak uçuklatıyor. Bu anlamda bölgede satışa çıkarılan gayrimenkuller arasında icradan satılık pansiyon bulunuyor. Dört kartlı pansiyon ihale yöntemi ile satışa çıkarılıyor. İl ihale 18 Nisan tarihinde yapılacak. Satış olmaması halinde ise ikinci ihale ise 18 Mayıs tarihinde yapılacak.

Satışa çıkarılan pansiyonun adresi Mithatpaşa Mahallesi, Mevlana Caddesi, 31 Sokak, no.1, Ayvalık, Balıkesir adresinde bulunuyor. Toplam yüz ölçümü 550,51 metre kare olan icradan satılık pansiyon Muhammen bedeli ise 18 Milyon lira olarak belirlenmiş.

Ayvalık Sulh Hukuk Mahkemesi satış memurluğunca ihalesi yapılacak olan pansiyonun ilan numarası ILN01789024. 1977 ada 8 parsel taşınmazda tapuda arsa vasıflı taşınmaz olarak görülen pansiyonun denize mesafesi yaklaşık 130 metre. Satış ile ihaleye katılım esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden yapılabiliyor. İhale ilanı ile diğer ayrıntılı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.

Yazarın Profili

Your email address will not be published. Required fields are marked *