Dokuma Pide, Kebap, Dürüm Salonları

26.04.2023
485
Dokuma Pide, Kebap, Dürüm Salonları

Antalya’nın en eski yerleşim yerlerini içerisinde barındıran Dokuma pide, kebap, dürüm salonları ile buradaki restoranlar özellikle aç olan kişilerin radarında. Bu anlamda birçok seçenek bulunsa da bölgede uygun fiyat ve hijyene dikkat eden yerler ilk sıralarda tercih ediliyor.

Kepez, Dokuma Dürümcüleri, Pide ve Kebap Salonları

Dokuma Pide, Kebap Dürüm salonları Antalya’nın en yoğun bölgesinde hizmet veriyor. Özellikle Özdilek Alışveriş merkezine yakınlığı ile burada yoğun bir nüfus yaşıyor. Okullar ve resmi kurumlarında buraya yakın olması nedeniyle yemek yeme yerleri yakından takip ediliyor. Özellikle dürüm tercihi olanlar için sayısız  fırsat olabilir. Dokuma paket servisi arayışında olanlar yine buradaki restoranları tercih ediyor. Başlıca ihtiyacınız olan Kepez Dokuma pide, Kebap Dürüm salonları şu şekilde sıralanabilir.

  • Tadım Pide Kebap Salonu
  • Ramiz
  • Azim Pide Kebap Salonu
  • Dürümcü Bekir Usta
  • Pidem
  • Altın Tabak Pide Çorba Kebap Salonu
  • Sivas Kardeşler Pide & Lahmacun Salonu
  • İlkadım Dürümcüsü
  • Antalya’nın En Lüks 7 Restoranı

İlkadım Dürüm

Başta Adana Kebap olmak üzere birçok dürüm hizmetini alabileceğiniz en uygun yer İlkadım Dürüm, Kepez, Dokuma bölgesinde hizmet vermektedir. Hızlı paket servisi imkanı bulunan yer bölgeye yakın olan yerlere hızlı servis yapıyor. Özgürlük Mahallesi, Mehmet Akif Caddesinde bulunan İlkadım Dürüm Evi sabah saat 10:00’dan itibaren hizmet alabildiğiniz durağınız olmaktadır. Siparişiniz için arayacağınız numara 242 344 61 00.

Tadım Pide Kebap Salonu

Dokuma Pide, Kebap, Dürüm Salonları

Paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunan Tadım Pide Kebap Salonu Yeşiltepe Mahallesi, Namık Kemal Bulvarında bulunuyor. Uygun fiyat koşullarında hizmet veren yer uzun süredir hizmet veriyor. Daha çok zamansız atıştırmalık adreslerinden yer özellikle paket servisi ile ilginizi çekebilir.

Azim Pide ve Kebap Salonu

Dokuma bölgesinde pide ve kebap yiyebileceğiniz bir diğer adres ise Azim Pide Kebap Salonu olmaktadır. Fabrikalar Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı üzerindeki yer paket servisi yapabiliyor. Telefon numarası 242 331 35 34. Haftanın yedi günü açık olan yer gece 00:00 saatlerine kadar hizmet veriyor.

Dokuma Pide, Kebap, Dürüm Salonları

Dokuma Pide, Kebap, Dürüm Salonları

Dürümcü Bekir Usta

İrili ufaklı esnafların bir araya geldiği Kepez, Dokuma bölgesinde özelikle paket dürüm servisi ön plana çıkıyor. Bu anlamda burada bulunan dürümcülerin sayısı az değil. Adana kebap olarak tercihlerinizden olursa dürüm için Dürümcü Bekir Usta seçeneğiniz olabilir. Özgürlük Mahallesinde bulunan yer paket servisi için büyük avantaj.

Pidem

Pide yemeyi severler için özellikle alışveriş merkezini tercih ediyorsanız Erasta AVM içerisindeki Pidem sizlerin seçeneğiniz olacaktır. Paket servisi buradan ancak kendiniz alabiliyorsunuz. Yada sosyal bir ortamda yemek isterseniz burayı sevdiklerinizle tercih edebilirsiniz. Dumlupınar Bulvarı, Yanyolu üzerindeki Erasta AVM üst katında bulunan Pidem sizlere sayısız pide seçenekleri sunuyor.

Dokuma Pide, Kebap, Dürüm Salonları

Dokuma Pide, Kebap, Dürüm Salonları

Dokuma Pide, Kebap, Dürüm Salonları ile alternatifler çoğaltılabilir. Ancak uygun fiyat şartlarında bölgede tüketim yapabileceğiniz başlıca yerler bu şekilde listelenmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.