Gelibolu Yarımadası Fotoğrafları

13.02.2023
425
Gelibolu Yarımadası Fotoğrafları

Çanakkale Savaşları ile bölgenin en önemli yeri Gelibolu olmaktadır. Gelibolu Yarımadası fotoğrafları ile böylelikle Gelibolu gezilecek yerler ön plana çıkar. Özellikle bizlerin binlerce şehit olmuş atalarımızın ruhunu taşıyan Çanakkale yerli yabancı herkesin hikayesi ile hüzünlendiren bir yerdir. Bölge çok geniş bir coğrafya ile anıtlar, mezarlıklara ev sahipliği yapmaktadır. Her yıl 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi Anma günü olarak programlara ve ziyaretlere konu edilir. Ancak yıl boyu buraya yüzbinlerce kişi ziyarette bulunmaktadır.

Çanakkale Ruhunu yakından görebilmeniz için burayı gezerken rehber alınması önemli hususlardan biri olmaktadır. Karşıya geçtikten sonra ve Çanakkale merkezde resmi olarak hizmet verebilen rehberler bulunmaktadır. Yoğun olduğu dönemlerde önceden rehber ayarlaması yapmanız gerekir.Özellikle kalabalık gruplar halinde Gelibolu gezisi yapıyorsanız rehberi kesinlikle tavsiye edebiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.