1. Anasayfa
  2. Oteller

Göreme Emit Cave Hotel – Kapadokya

Göreme Emit Cave Hotel – Kapadokya
Göreme Emit Cave Hotel
0

Enfes bir ortam ile doğal güzelliklerin ortasında muhteşem bir tarihin kokusu eşliğinde konaklayacağınız Emit Cave Hotel sizlere farklı bir deneyim sunmaktadır. Geleneksel dizayna sahip 10 oda ile hizmet veren otel müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermektedir.

Sadece konaklama hizmeti veren bir oteldir. Buraya 2 yaşına kadar olan çocuklarınız için ücret ödemesi yapmıyorsunuz. Ayrıca 8 odaya sahiptir ve böylelikle çok küçük bir oteldir. Ancak daha samimi dostluklar edinebileceğiniz ortama sahiptir. Göreme kasabasına 1,5 km uzaklıkta olması avantaj sağlamaktadır. Burada ücretli kahvaltı seçeneği ile konaklama yaparsınız. Aynı zamanda çocuklarınız için ücretsiz bakıcılık hizmeti alabileceğiniz bir yerdir.

Kış mevsimlerinde lobisinde yanan şömine eşliğinde sıcak bir tatil geçireceğiniz otel odaları 10 – 50 metre karelik büyüklüğe sahiptir. Odalarda standart olarak TV, Mini bar, su ısıtıcısı sunulmaktadır. Havaalanı ile yolcu transferi olanakları olan otelin odalarına ek yatak konulabilmektedir. Göreme oteller bakımından çok zengin bir yerdir.

Adres : Aydınlı Mahallesi, Aydınlı Sokak, No. 49 Göreme Nevşehir

Telefon : 0 384 271 30 41

e-mail : info@emitcavehotel.com

Gezi Masalı sizlerin gezilerinizde önemli roller üstlenmektedir. Ancak tatil, konaklama ve diğer turlarda satışlar ilgili firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.

Yazarın Profili

Your email address will not be published. Required fields are marked *