Kapadokya ATV Turu Fiyatları Ne Kadar?

Kapadokya ATV Turu Fiyatları Ne Kadar?

Adrenalin severlerin bölgedeki en tutkulu aktivitesi ATV turu oluyor. Bölgede yapılan aktiviteleri sırayla yapanlar kadar en çok ATV ile hareket edenlerde söz konusudur. Kapadokya’da gezisini ATV ile yapacakların merak ettiği hususlar bulunur. ATV turu nerede yapılır? Ne zaman yapılır? Kapadokya ATV turu fiyatları ne kadar? Süresi ne gibi bir çok ayrıntının yanıtları makalemizde bulunuyor.

Kapadokya ATV Turu Nerede Yapılır?

Kapadokya geniş bir alana sahiptir. Buraları gezebilmeniz için mutlaka araca ihtiyacınız olacaktır. Talebinize göre farklı araçlar söz konusu olsa da; ATV kiralamak işinizi görebilir. Bu anlamda zevkli olan bu aktivite ile eğlenceli zaman geçirmenizde mümkündür. Bölge içinde en uygun araçlardan biridir.

Kapadokya ATV Turu Ne Zaman Yapılır?

Tur için belli bir saat aralığı ve zamandan bahsetmek yanlış olur. İstediğiniz zaman bunu yapma olanaklarınız vardır. Sabahın erken saati uçan balonlar eşliğinde yapılabilirken gün batımında güzel manzaralarda oluşur. İsteğinize göre gün ortasında ATV turuna başlayabilirsiniz. Size verilen süreler eşliğinde bütçenize uygun olarak Ürgüp, Göreme, Nevşehir ve Avanos gibi bölgeleri güvenli bir şekilde ATV ile gezmeniz mümkündür.

Kapadokya ATV Turu Rotası

Kendi iradenizde ATV kullanımı ve kiralama hizmete alabiliyorsunuz. Dilerseniz turlar ile yapma olanaklarınızda var. Ancak turlar ile yaptığınızda belli rotalar üzerinden yapabilirsiniz. Kapadokya ATV turu rotaları şu şekildedir;

 • Kızlar Manastırı
 • Kılıçlar Vadisi
 • Kızılçukur Panorama Seyri
 • Güllüdere Vadisi
 • Killik Vadisi – Ak Vadi
 • Aşk Vadisi
 • Ören Yeri Ziyaretleri
Kapadokya ATV Turu

Kapadokya’da Adrenalinin Adresi ATV Turları Oluyor

Kapadokya ATV Turu Süresi

Kapadokya’da ATV turu yapacaklar 1,2,3 ve 4 saatlik turalara katılabiliyor. Bu anlamda katıldığınız süre ile ödeme yapıyorsunuz. Fiziken yorgunluk gibi sorunlarınız olmadığı sürece turlarda eğlenceli vakitler geçiriliyor. En kısa ATV turu bir saat oluyor. En uzunu ise dört saattir. Bu anlamda tur saatine kadar ücretlendirmeler söz konusudur.

Kapadokya ATV Turu Fiyatları 2022

Kapadokya ve çevresinde yapacağınız ATV turu için ücret ödemesi merak edilen hususlardan oluyor. Buradaki ATV turları saate göre ücretlendiriliyor. Bu anlamda en az 250 lira ödeme yaparken en fazla kişi başı 550 TL ödeme yapıyorsunuz. Burada en güzel özellik ATV turu ile ücretsiz rehber eşliğinde gezme imkanınız oluyor. Kapadokya ATV turu fiyatları güncel olarak kişi başı  şu şekilde ödeniyor.

 • 1 Saatlik ATV Turu 250 TL
 • 2 Saatlik ATV Turu 350 TL
 • 3 Saatlik ATV Turu 450 TL
 • 4 Saatlik ATV Turu 550 TL

Kapadokya bölgesi kültürel bir gezi olarak görülebilir. Ancak buranın eğlenceli aktiviteleri de kendisinden yeteri kadar söz ettirmektedir. Balonla uçma fikri ilk etapta kendisine yer buluyor görünse de ATV turu, bisiklet turu gibi etkinliklerde sizleri mutlu edecektir.

YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.