Kiana Kaleiçi Otel Tarihi Mimariye Sahip

03.05.2023
224
Kiana Kaleiçi Otel Tarihi Mimariye Sahip

Tarihe tanıklık edebileceğiniz bir eski Antalya evinde konaklama imkanı veren Kiana Kaleiçi otel kent merkezinde yer almaktadır. Kaleiçi mevkiinde olması nedeniyle gezilecek yerlerin merkezinde yer alan otel tarihe tanıklık etmiş mimari yapılardandır.

Antalya tatili düşünüyorsanız ve kent merkezi ile hareketi sevenlerdenseniz konaklama için en uygun yer Kaleiçi mevkiidir. Antalya’nın merkez ilçesi Muratpaşa sınırlarındaki Kaleiçi aynı zamanda Antalya’nın en eski yerleşim yerlerinin bulunduğu bölgedir. Buradaki mimari yapılar yüz yıl öncesine kadar giden tarihe sahiptir. Bu binalar günümüzde butik otel olarak kullanılmaktadır. Bu anlamda tatil için burayı seçenler Kaleiçi Butik Otel Fiyatları hakkında araştırmalar yapmaktadır. Özellikle sezon dışında gelirseniz burada çok uygun fiyatlara konaklama yapma imkanı bulabilirsiniz.

Kiana Kaleiçi Otel Özellikleri

Muratpaşa, Kaleiçi otelleri arasında mimari yapısının yanınnda konforun adresi olan Kiana Kaleiçi tercihiniz olabilir. Kaleiçi çok dar alanlarda yer alır. Bu yüzden otopark sorunu yaşanabilmektedir. Otelin iki araçlık bir otoparkı bulunmaktadır. Oda sayısı az olduğu için erken rezervasyon önemli olabilir. Bu anlamda otelle direk iletişime geçmeniz gerekir. Saat 14:00 te girişlerin yapıldığı otelden çıkışlar 12:00 olarak yapılmaktadır.

Kiana Kaleiçi Otel

Kiana Kaleiçi Hotel

Evcil hayvan kabul edilmeyen Kaleiçi Kiana Otelde ekstra yatak talep edilebiliyor. Zira burası 8 odalı küçük bir otel. Mimari yapının inşa tarihi ise 1910. Otel olanakları içerisinde ücretli ve ücretsiz imkanlar  bulunuyor. Bu aşamada tatilinizi burada yapmaya karar verirseniz havaalanı ve otobüs terminalinden transfer hizmeti, VIP Transfer hizmetleri, kuru temizleme ve ücretli olarak Bar hizmeti alınabilmektedir.

Oteller arasında listenizin ilk sırasına alacağınız Kiana Kaleiçi sezonuna göre ücret uygulaması yapmaktadır. Bu  anlamda otelle direk iletişime geçmeniz en doğru adım olur.

Otelin adresi Kılıçarslan Mahallesi, Zeytin Gç, Muratpaşa Antalya. İletişim 542 440 79 50

YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.