Konyaaltı Meyhane Arayışında Olanlara 7 Adres

Konyaaltı Meyhane Arayışında Olanlara 7 Adres

Tatilin en önemli adresi olan Antalya Konyaaltı meyhane arayışı gece eğlenceleri için sorgulanan hususların başında gelmektedir. Yeme içmenin yanı sıra muhteşem müzik keyfi ile dolu dolu bir tatil Konyaaltı Meyhaneleri ile renkleniyor.

Antalya şehir merkezinde tatilini yapanlar özellikle gece hayatı ile tatilini renklendirmektedir. Bu anlamda en önemli meyhane ve müzik restaurantları Konyaaltı ilçesinde bulunmaktadır. Dünyaca ünlü Konyaaltı sahilini bilmeyen yoktur. Böylelikle gece hayatında renkli ve eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için Konyaaltı meyhane listesi sizlerin ihtiyacınız olan başlıca unsur olur. Böylelikle Konyaaltı meyhaneleri şunlardır;

  • Nobel Konyaaltı Meyhanesi
  • Kalender Meyhane Konyaaltı
  • Zeytin Mey’hanesi Konyaaltı
  • Zeytin Dalı Meyhanesi
  • Gürsu Balıkçısı
  • Taşkapı Meyhanesi Konyaaltı
  • Kaleiçi Meyhanesi

Konyaaltı’ndaki En İyi Meyhaneler

Antalya şehir merkezine yakın noktalarda tatilinizi yapıyorsanız gece eğlenceleri için fikirlere açık olursunuz. Bu anlamda Muratpaşa ve Konyaaltı ilçesi eğlence merkezleri ile ön plana çıkmaktadır. Meyhane kültürünü sevenlerdenseniz Konyaaltı Meyhane arayışınız için başlıca adresler şunlardır.

Nobel Konyaaltı Meyhanesi

Sevdiklerinizle tatilinizi geç saatlere kadar dolu dolu geçirebileceğiniz Antalya, Konyaltı meyhaneleri ile mutluluğunuzun adresi oluyor. Hoş sohbetlerin adresi olan meyhane aynı zamanda ambiansa uygun müzikler sunuyor. Yemek için farklı kültürlere hitap eden özelliklere sahip Nobel Konyaaltı Meyhanede  kuzu şiş en cazip yiyecektir. Yemenin yanında çok aranılan içecekleri ile Nobel Konyaaltı Meyhanesi bölgedeki en iyi seçimlerden biridir.

Konyaaltı Meyhaneleri Arayışında Olanlara 7 Adres

Nobel Meyhanesi

Kalender Meyhanesi Konyaaltı

Konyaaltı meyhane arayışında liste çok kabarıktır. Ancak belli başlı adresler sizlerin ihtiyacını karşılayan ve size hitap eden özelliklere sahiptir. Bunlardan biri Kalender Meyhanesi olmaktadır. Canlı müzik eşliğinde eğlencenin adresi olan yerde en önemli tatmanız gereken lezzet patlıcanlı humus. Bunun yanında birçok yemek ve soğuk meze burada sizleri beklemektedir.

Konyaaltı Meyhaneleri Arayışında Olanlara 7 Adres

Kalender Meyhanesi

Zeytin Mey’hanesi Konyaaltı

Antalya zeytinin başkentleri arasındadır. Bu anlamda ismini zeytinden alan meyhane canlı müzik ile sınırsız bir eğlencenin adresidir. Usta şeflerinin elinden çıkan yiyecekler sizleri mest edecek tatlara sahiptir. Burada özellikle yemeklerin yanında turşu yemenizi tavsiye edebiliriz.

Konyaaltı Meyhaneleri Arayışında Olanlara 7 Adres

Zeytin Mey’hanesi

Zeytin Dalı Meyhanesi

İsmi ile herkesin kulağına hoş gelen Zeytin Dalı Meyhanesi Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde sizleri bekliyor. Buranın en önemli özelliği adımınızı attığınız anki atmosferi oluyor. Fasıl ekibinin eşlik edeceği günler ise Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri oluyor. Antalya tatilinizde meyhane fikri Zeytin Dalı ile renkleniyor.

Gürsu Balıkçısı

Muhteşem balık lezzetlerini bulacağınız Gürsu Balıkçısı Konyaaltı’ndadır. Burada farklı deniz mahsülleri bulunmaktadır. Özellikle balığı yanında karides en önemli lezzet olurken bir anlamda huzuru bulacağınız bir yerdir. Ruhunuza hitap eden, kafa dinlemek için önemli bir yer olan Gürsu Balıkçısı alternatifleriniz arasında yer alıyor.

Konyaaltı Meyhaneleri Arayışında Olanlara 7 Adres

Gürsu Balıkçısı

Taşkapı Meyhanesi Konyaaltı

Meyhane ile eğlence arayanlar için Konyaaltı Taşkapı Meyhanesi adreslerinizden olmaktadır. Özellikle eski meyhane kültürünü yaşatan önemli yerlerdendir. Burada farklı bir atmosfer sizi bekler. Güzel bir akşam yemeği, içecekler, müzik zevki Taşkapı’da sizleri beklemektedir. Özellikle ızgara kalamar ve levrek buğlama burada tatmanız gereken lezzetlerin başında gelir.

Konyaaltı Meyhaneleri Arayışında Olanlara 7 Adres

Taşkapı Meyhanesi

Kaleiçi Meyhanesi

Muhteşem Akdeniz yemekleri eşliğinde dostlarınızla muhteşem bir organizasyonun adresi Kaleiçi Meyhanesi olur. Antalya’da sayısız meyhane bulunurken size hitap eden sınırlı sayıdaki mekanlardan biridir. Soğuk mezelerinize eşlik eden içecek rakı olmalıdır. Burada keyifli bir akşam için tatilinizde listenize alabileceğiniz yerlerden olmaktadır.

Konyaaltı Meyhaneleri Arayışında Olanlara 7 Adres

Kaleiçi Meyhanesi

Antalya tatili için program yapmak önemlidir. Zira burada yapılacaklar listesi çok yoğundur. Özellikle Antalya gezilecek yerler ilginizi çekecektir. Gündüz ve gece saatlerinde gezinin adresi Kaleiçi gezilecek yerler olmaktadır. Ancak gece geç saatlere kadar canlı müzikler eşliğinde sohbetin adresi Konyaaltı meyhane adresleri olur.

YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.