Marmaris’te 4 Yıldızlı Otel İcradan Satışa Çıkarıldı

26.04.2023
197
Marmaris’te 4 Yıldızlı Otel İcradan Satışa Çıkarıldı

İcradan otel satışları devam ediyor, son olarak Marmaris’te 4 yıldızlı otel icradan satışa çıkarıldı. Bu anlamda son haber Marmaris 1. İcra dairesi Müdürlüğünden geldi. Armutalan Mahallesinde bulunan 4 yıldızlı otel icradan satışta.

188 Odalı. 4 Yıldızlı Otel İcradan Satışa Çıkarıldı

Marmaris ile tatilin gözdesi olan Armutalan Mevkiinde 4 yıldızlı otel satışa çıkarıldı. Marmaris 1. İcra Dairesi Müdürlüğünce çıkarılan satış ilanında otele ait bilgiler yer aldı. 3142 parselde bulunan taşınmaz otel apart-otel kompleksi ve 3143 parsel içerisinde bulunan iki taşınmaz ayrı ayrı satışa konu edildi. Bu anlamda;

  • 3142 parsel için 41 milyon 134 bin TL
  • 3143 parsel için 229 milyon 393 bin TL

Muhammen bedel açıklandı. Marmaris 1. İcra Dairesince yapılan ihale ilanında 3142 ve 3143 parsel taşınmazda bulunan 4 yıldızlı otelin ihale bilgileri yer aldı.

Kervansaray Holding Tarafından 10 Yıllığına Kiralanmıştı

Marmaris’te Kervansaray Holdinge bağlı bir turizm şirketince kiralanan otel iflas süreci sonrası satışa çıkarıldı. Ancak iflasın işletmeci ile ilgisi olmadığı belirlendi. Marmaris’te 4 yıldızlı otelin 188 odası bulunuyor. Otelin ilk ihalesi 30 Mayıs tarihinde yapılacak. Satış olmaması halinde ikinci ihale tarihi ise 4 Temmuz olarak ilan edildi.

Kervansaray A.Ş. tarafından 10 yıllığına kiralanan otel denize sahil yolu, plajlar ile Uzunyalıya yaklaşık 1500 metre uzaklıkta yer alıyor. Marmaris merkezine yaklaşık 3 km mesafede yer alan otelin 1998 yılında inşa edildiği diğer bilgiler arasında yer alıyor. 2 bedensel engelli olmak üzere toplam 188 odası bulunan otel toplamda 376 yatak kapasiteli.

Otele ait ihale ilanı buradan incelenebilir.

YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.