Patriça Koyu Nerede? Nasıl Gidilir? Paterica Koyu Yorumları

Patriça Koyu Nerede? Nasıl Gidilir? Paterica Koyu Yorumları

Plaj olmasına rağmen tesisi olmayan bakir bir koy görünümüne sahip Patriça koyu nerede? Diğer adıyla Paterica Koyu yorumları Ayvalık ile merak edilen gezi rotalarından biri olmaktadır.

Denizin ve sahilin en doğal haliyle sergilendiği Patriça koyu sakin denizi sayesinde denize girmek için en güzel alternatiflerden bir yerdir. Denizinin sığ olması özellikle denize girmek için tercih edilmesinde bir sebep olmaktadır. Ünlü bir yer olmasına rağmen herkesin gitmek istediği Patriça koyu nerede diyenler yol güzergâhını çıkarmak istemektedir. Ancak ulaşım kısmi olarak zor olmaktadır. Bu sebeple Paterica Koyunu kalabalık görmeniz imkânsızdır.

Balıkesir ile gezilerinizin en önemli adresi Ege Bölgesi incisi Ayvalık olmaktadır. Burada kendisine isim yapan ve uluslar arası alanda markalaşan Cunda Patriça Koyu olarak herkes ismini bilmektedir. Güzelliği ile ünlenen koya özellikle burada tatil planı yapanlar gitmek istemektedir. Dalga olmaması nedeniyle adeta doğal bir havuzu sergileyen koy aynı zamanda bölgenin en sıcak suyuna sahiptir. Zira Ayvalık ve çevresindeki deniz suyu sıcaklığı düşüktür. Denize adımınız ile ayaklarınız ince kumlarla kavuşur. Bu aşamada yaklaşık 5 dakikalık bir yürüyüş sonrası yüzme derinliğine kavuşulan bir özelliği bulunmaktadır. Bu anlamda çocuklu aileler için en iyi yerlerden olmaktadır.

Patriça Koyu Nerede?

Patriça Koyu Nerede?

Ayvalık Patriça Koyu Nasıl Gidilir?

İsmini henüz duymayanlar buranın güzelliğinden habersiz olarak bölgeye tatile gelebilir. Henüz adını ilk kez duyanlar, kişisel olarak yalnızlığı ve sessizliği tercih edenler için en iyi yer Patriça Koyu Nerede sorgusu yapmaktadır. Yeşil ve mavinin bir araya geldiği plajın manzarasını zeytin ağaçları ile çınar ağaçları paylaşmaktadır.

Patriça Plajı aynı zamanda muhteşem bir kamp adresidir. Sevdiklerinizle birlikte sessiz sakin ve huzurlu bir tatil amaçlı olarak burada uzun süreler kamp yapabilirsiniz. Burada kamp yapmak için bir tesis bulunmamaktadır. Hatta kamp alanı için bir yerin ayrılmadığını belirtmek gerekir. Bu aşamada kamp severler konaklayacakları yeri kendileri belirlemektedir. Bu sayede ücretsiz kamplar arasında Patrica koyu gösterilebilir.

Patriça Koyu Nerede?

Patriça Koyu Nerede?

Kamp yapmak için çadır tercihi yapılması önemli olan bir yerdir. Zira yolu taşlıktır. Bu sebeple bozuk bir yola sahip olan Paterica Koyu karavanla kamp yapılmaya uygun bir yer değildir. Zira aracınızla ulaşım sağlamak çok zor olacaktır. Kamp yapmak için Patrica koyu nerede sorgusu yapanlar özellikle bilen bir kişi ile gitmesi daha doğru olabilir.

Kamp tatilini yapanlar için bölge çok güzel olmasına rağmen burada tesis olmaması, tuvalet bulunmaması, elektrik ile duş imkanlarının olmaması negatif yönleri olmaktadır.

Patricia Koyu Nasıl Gidilir?

Deniz keyfini Patricia koyunda yaşamak isteyenler doğal olarak Patricia Koyu Nasıl gidilir sorusuna yanıt arar. Buraya özel aracınızla ulaşım yapabilirsiniz. Toplu ulaşım araçları gitmemektedir. Ayvalık üzerinden koya gitmek isterseniz öncelikli olarak Laleli adası ve sonrasında ise Cunda adasına gitmeniz gerekir. Cunda Adası sonrası ise patika yol ile Patrica Burnu olarak yazan tabelayı takip etmeniz gerekir. Güzergah üzerinde Çataltepe mevkii ile Patricia diğer adıyla Patiça Koyuna ulaşım sağlayabilirsiniz.

Patriça Koyu Nerede?

Patriça Koyu Nerede?

Patriça Koyu Giriş Ücreti Ne Kadar?

Patriça Plajı ve doğal denizi ile herkesi kendisine büyüleyen güzelliklere sahiptir. Koy ile plaja girmek ücret karşılığı olmaktadır. Bu aşamada Patriça koyu giriş ücreti ne kadar sorguları sıklıkla yapılmaktadır. Burada sizlere şezlong, şemsiye, duş gibi hizmetler verilirken yemek dahil olarak alınan ücretler yaklaşık kişi başı 300 TL olarak ödenmektedir. İçecekler ile bu rakam artış sağlar. Bu sebeple bütçenizi de ona göre ayarlamanız gerekir.

Muhteşem bir koy, tertemiz denizi ile koya yakın yerler ve buradaki yerleşim alanı ile Paterica Köyü satılık arsa ve ev arayışları bulunmaktadır. Zaman zaman köyde satılık arazi bulunabilir. Arayışı olanlar buradaki emlakçılardan destek alabilir. Diğer bir arama noktası ise internet ile dijital ortamlar olmaktadır. Günübirlik geziler ile gezi rotanız Patriça Koyu sizlerin anılarınızı zenginleştireceğiniz güzel ve nadide bölgelerden olmaktadır.

 

Patriça Koyu Nerede?

Patriça Koyu Nerede?

Patriça Koyu Bıyıklı Plajı Giriş Ücreti

Patriça yolu üzerinde ve çevresinde birçok plaj ve koy bulunmaktadır. Yaz aylarında bu koyların hepsinde denize girmeniz mümkündür. En çok aranılan hususlardan bir diğeri de Patriça Koyu Bıyıklı Plajı Giriş ücreti olmaktadır. Ayvalık’tan yaklaşık 20 dakika bir mesafede yer alan bıyıklı plajı giriş ücreti 200 TL iken buradan yararlanmak isteyeceğiniz şemsiye ve şezlong için 60 TL ödemeniz gerekir. Patriça Koyu yol tarifi ile Koya ulaşım ise Ayvalık üzerinden Laleli Adası ve sonrasında Cunda Adasına ulaşmanız ile Patriça Koyuna ulaşım mümkündür. Böylelikle Bıyıklı plajına Patriça Koyu yol tarifi ile ulaşabilirsiniz.

Patriça Koyu ile Plajında sizlere muhteşem bir tatil günü sergileyecek adreslerden Patriça Mola Beach sizlere güzel bir tatil fırsatı sunan tesislerden biridir. Tesiste şezlong, duş, şemsiye gibi ihtiyaçların yanı sıra sıcakta ihtiyacınız olacak olan soğuk içecekler bulunabilmektedir.

Patriça koyuna gidenler burada ve çevresindeki diğer plajlar ile koyları araştırmaktadır. Patriça Koyu nerede sorgusunun yanında diğer koylarda şu şekildedir;

  • Bıyıklı Koyu Plajı
  • Ortunç Koyu
  • Badavut Koyu
  • Cennet Ada Koyu
YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.