Göreme Ramada by Wyndham Cappadocia Hotel Kapadokya

Göreme Ramada by Wyndham Cappadocia Hotel Kapadokya

Kapadokya’nın kalbi Ürgüp ve Göreme’de, dolayısıyla Ortahisar ve Uçhisar’da atmaktadır. Bu anlamda bölgeye yapacağınız seyahatlerde konaklama muhtemelen bu bölgelerde gerçekleştirilmektedir. Kapadokya konaklama ile sizlere mağara odaları ve tüflerin oyulmuş haliyle muhteşem mimari yapıya sahip otelleri beklemektedir. Burada kalacağınız günler için konforun yanı sıra farklı tatlar sizleri beklemektedir. Bölgede faaliyet gösteren yüzlerce otelden bahsetmek mümkündür. Bu aşamada Ramada by Wyndham Cappadocia ile hayatınıza farklı bir bakış açısı getirebilirsiniz. Böylelikle Kapadokya keşfiniz çok daha renkli hale gelecektir.

Ramada By Wyndham Cappadocia Hotel Konaklama

Göreme’nin en modern görünüme sahip oteli konumunda olduğunu belirtmek doğru olacaktır. Minimalizm bir dekorasyona sahip olması kendisini modern kılmıştır. Göreme’ye yürüyüş mesafesinde yer alan otelde 240 otel odası bulunmaktadır. Bu sebeple bölgenin büyük bir oteli konumundadır. Göreme havuzlu oteller listesinde yer edinen otelde 6 yaşına kadar çocuklar için ücret alınmamaktadır.

Ramada by Wyndham Cappadocia hotel odaları standart olarak küvet, duşakabin, saç kurutma makinesi ve TV sunmaktadır. Odaların büyüklüğü 20 – 40 metre kare arasında değişiklik göstermektedir.

Ramada By Wynham Cappadocia İletişim

Otel hakkında bilgiler ve diğer hususlar hakkında direk otelin kendisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Adres : Karataş Mevkii, 50560 Ortahisar Kasabası – Ürgüp  Nevşehir

Telefon : (384) 343 34 70

info@ramadahotelcaapdocia.com

YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.