Sarısu Mesire Alanı Giriş Ücreti Ne Kadar?

Sarısu Mesire Alanı Giriş Ücreti Ne Kadar?

Haftanın yedi günü açık olan Sarısu Mesire Alanı giriş ücreti ödedikten sonra gününüzü keyifli geçirebileceğiniz bir yerdir. Burada ihtiyacınız olan market, tuvalet ve oturma alanları bulunmaktadır. Aynı zamanda deniz keyfi ile duş ve diğer imkanlarda burada sizleri beklemektedir.

Antalya ilinin oldukça büyük piknik alanlarından bir tanesi olan Sarısu mesire alanı özellikle yaz aylarında daha çok ziyaretçi kabul etmektedir. Konyaaltı ilçesinin nadide kıyı kenar şeridinden biridir. Bu piknik alanı yaz kış kullanılabilen içerisinde plajı, otoparkı, mangal yeri, mutfak tezgâhları ve çeşmesi bulunan mesire alanıdır. Özellikle hafta sonları yoğun ilgi görmektedir. Bu sebeple Antalya günübirlik gezi rotalarından biri olmaktadır.

Sarısu Mesire Alanı Giriş Ücreti Otomobil, Otobüs Ne Kadar?

Kemer ilçesinin hemen altında yer alan bu mesire alanı ulaşım açısından da oldukça kolaydır. Özellikle hafta sonları daha kalabalık olan Sarısu mesire alanı geniş aileler için de tasarlanmış yerleri mevcuttur. Aileniz ile hafta sonu kaçamağı yapmak için bir plan arıyorsanız buraya gelmenizi tavsiye ederiz. Buraya aracı ile gelen ziyaretçiler için;

  • Otomobil park ücreti 10 TL’dir.
  • Otobüs ücreti ise 25 TL’dir.
  • Buraya giriş ücretleri ise kişi başı 10 TL gibi cüzi bir miktardır.
Sarısu Mesire Alanı Giriş Ücreti

Sarısu Mesire Alanı Giriş Ücreti

Sarısu Mesire Alanı Ziyaret Saatleri

Sarısu Mesire alanı ziyaret saatleri 08.00-20.00 saatleri arasındadır. Bu saatlerde gelip dilediğiniz şekilde buranın keyfini çıkarabilirsiniz. Antalya ilinde yer alan bu yerin en güzel yanlarından bir tanesi de piknik yaptıktan sonra hemen yanı başınızda denize girebiliyor olmanızdır. Aynı zamanda sahilde cankurtaran hizmeti de bulunmaktadır.

Sarısu da Denize Girilir mi?

Sarı su da denize girme imkanınız vardır. Pikniğinizi yaptıktan sonra bile denize girebilir ve buranın keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda burası Sarısu kadınlar plajına da yürüme mesafesi kadardır. Zira Antalya çok güzel plajlar ile deniz keyfi yaşanılan bir yerdir. Burada yapabileceğiniz yürüyüş imkanları da mevcuttur. Yürüyüş parkurları ile yemek yedikten sonra doğanın keyfini çıkarabilir ve ardından denize girerek serinleyebilirsiniz.

Sarısu Mesire Alanında Müze Kart Geçerli Mi?

Buraya gelecek olan ziyaretçiler tarafından merak edilen bir konu ise burada müze kartın geçerli olup olmamasıdır. Burada müze kart geçerli değildir. Ücretli bir şeklide giriş sağlayıp mesire alanında akşam 20.00’a kadar aileniz veya sevdikleriniz ile vakit geçirebilirsiniz. Harika doğa manzarası ile iç içe olacağınız Sarısu mesire alanı mutlaka gezip görmeniz gereken muhteşem güzellikteki mesire alanlarından sadece bir tanesidir. Aileniz, sevdikleriniz veya arkadaşlarınız ile hafta sonu planınıza da dahil edeceğiniz Sarısu mesire alanını eminiz ki sizler de çok beğeneceksiniz.

Sarısu Mesire Alanında Kamp Yapılır mı?

Sarısu Mesire Alanı giriş ücreti nakit olarak alınmaktadır. Burada müze kart geçerli değildir. Akşam sekizden sonra burada konaklama olanakları bulunmamaktadır. Bu sebeple kamp yapılması mümkün olmuyor. Ancak ziyaret saatleri içerisinde deniz kenarında kamp yapabileceğinizi belirtmek mümkündür.

YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.