1. Anasayfa
  2. Akdeniz Bölgesi

Topçam Giriş Ücreti Ne Kadar?

Topçam Giriş Ücreti Ne Kadar?
Topçam giriş ücreti
0

Topçam giriş ücreti burada piknik yapmak isteyen ve denize girmek isteyenleri adresi olan bir yerdir. Antalya’da en çok tercih edilen yerlerden biri olan bölgede sabahın açılış saati ile birlikte uzun araç kuyrukları olmaktadır.

Antalya mangal yakılacak plajlar ve sahiller açısından en çok tercih edilen yer Topçam mesire alanı olmaktadır. Antalya şehir merkezine çok yakın yerde hem deniz hem piknik keyfini yapacağınız yere her yıl belirlenen ücretler ile giriş yapma olanakları bulunmaktadır. Alınan son karar ile birlikte 2022 yılı giriş ücretleri belirlenmiş durumda. Antalya piknik yapılacak 10 muhteşem yer ile kendisine yer bulmaktadır.

Topçam Piknik Alanı Açılış ve Kapanış Saati

2022 yılı itibariyle Topçam giriş ücreti

  • Minibüs 144 TL
  • Otomobil / Kamyonet 48 Tl
  • Motorsiklet 32 TL
  • Bisiklet 16 TL
  • Şahıs 16 TL

olarak alınmaktadır. Sabah 08:00 gibi açılan mesire alanı yaz tatilinin girmesiyle birlikte sabah 07:00’ye çekildi. Sabah 07.00 gibi açılan mesire alanı 10:00 gibi kapanmaktadır.

topçam giriş ücreti
Topçam Giriş Ücreti

Antalya Mangal Yakılacak Plajlar

Yaz tatili ile birlikte deniz keyfi mangallar ile eşsiz lezzetleri durağı olmaktadır. Bu anlamda Antalya mangal yakılacak plajlar özellikle bölge halkı tarafından merak edilen hususlardan biridir.

300 araç kapasitesi ile hizmet veren Topçam Piknik alanı içerideki kapasitenin dolması ile birlikte araç alımına kapanmaktadır. Öyle ki bu haliyle sabah erken saatlerde açılan bölge kısa sürede dolmaktadır. Bu sebeple burada piknik ve deniz keyfi yaşamak isteyenler çok erken saatlerde buraya gelerek açılmasını beklemeye başlamaktadır.

30 dönümlük bir arazi üzerine rahat ve huzurlu bir piknik yapma olanağı sağlayan bilge aynı zamanda düzenli ve temiz bir yer olmaktadır. Son yapılan çalışmalar ile modern hale getirilen mesire alanının peyzajı, aydınlatması, plaj hizmetleri popüler olmasına neden oldu.

Gölgede piknik yapma imkân sağlayan 200 oturma grubuna sahip yerde özellikte temizlik ön plana alınmış. Aynı zamanda burada tuvalet, duş alanları, mangal yerleri, mescit, kasap, market ve büfe gibi hizmetler bulunuyor. Bu haliyle en konforlu piknik alan haline getirilen yer özelikle engelli bireyler için büyük kolaylıklar sağlıyor. Anet tarafından işletilen Topçam Mesire Alanı giriş ücretleri her yıl yenileniyor.

Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.

Yazarın Profili

Your email address will not be published. Required fields are marked *