1. Anasayfa
  2. Turizm Haber

Türk Hava Yolları Seferlerine Devam Ediyor

Türk Hava Yolları Seferlerine Devam Ediyor
0

Kahramanmaraş merkezli olarak 10 ilde yıkıcı etki gösteren deprem sonrası bölgede yaşayan kişiler Türk Hava Yolları ile farklı bölgelere taşınıyor. Bu anlamda yüzlerce sefer gerçekleştiren THY Basın Müşaviri Yahya Üstün yeni açıklamalarda bulundu.

THY Seferlerine Devam Ediyor

10 ilde meydana gelen yıkıcı deprem sonrası bölgede bulunan vatandaşlar farklı şehirlere taşınmaya devam ediliyor. Otobüs firmaları ile turizm firmalarının destek verdiği afetzede taşıma özellikle THY ile gerçekleştirilmeye devam ediliyor. THY Basın Müşaviri Yahya Üstün son bilgiler hakkında sosyal medyadan bilgiler verdi.

10 Şubat tarihi itibariyle 150 sefer düzenleneceğini duyuran Üstün toplamda 26 bin 699 vatandaşımızın daha taşınacağını duyurdu. Tahliyelerin başladığı 6 Şubat tarihinden itibaren toplan 709 sefer gerçekleştirildiğini açıklayan Üstün, toplam 125 bin 957 kişiyi tahliye ettiklerini sözlerine ekledi.

Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.

Yazarın Profili

Your email address will not be published. Required fields are marked *