1. Anasayfa
  2. Hakkımızda (About US)

Hakkımızda (About US)


Sizler gibi bizlerde yeni yerler gezmeyi ve keşfetmeyi seviyoruz. Keşiflerin yeni duygular kattığına inanarak deneyimlerimizden çok daha iyi Gezi Masalı senaryolarınıza istemeden ortak oluyoruz. Tatil öncesi ilk adresiniz olacak gezimasali.com sizlerin katkılarıyla büyüyecek.

Bizler merkezi Antalya olan gezgin fotoğrafçılarız. Hiç şüphesiz Antalya gezilmek görülmek istenilen ilk şehirlerimizden. Bu amaçla Antalya’dan başladığımız serüvenimize Ege Bölgesi üzerinden devam edeceğiz.

Gezi Masalı sizlerin hikayeleri. Bizlere gezilerinizi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı göndererek tüm gezginlere de destek olma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu anlamda turanay@turanay.com.tr adresine mail gönderebilir 5058390065 whatshap hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Gezimasalı.com sitesi olarak bizler bir gezi firmasına bağlı çalışmıyoruz. Bu sebeple tatil, konaklama ve gezi turu gibi ticari faaliyetlerimiz yoktur. Bu sebeple kimseden kapora gibi ücrette talep etmeyiz. Adımızı kullanarak talep edenlere de itibar edilmemelidir.

Sitemizde google çerezleri mevcuttur. Sitemize giren ve sayfaları ziyaret edenler bu çerezleri kabul etmiş sayılır.