The Marmara Otel Antalya

01.12.2023
401
The Marmara Otel Antalya

The Marmara Antalya’da iki farklı oda tipi bulunuyor: Superior Oda ve Revolving Loft Odaları. Ana binada yer alan ve sayısı 208 olan Superior odalar; pastel tonlardaki tasarımları, geniş ve ferah ortamı, Akdeniz, Toroslar ve Beydağlarını gören eşsiz manzarasıyla ziyaretçilere keyifli ve huzurlu bir konaklama deneyimi yaşatıyor. Revolving Loft odalarının sayısı sadece 24.

Bu odalar, üç katlı özel Revolving Loft binasında yer alıyor. Bu odaların en önemli ayrıcalığı ise 360 derece dönüyor olması. The Marmara Antalya, bu özelliği ile dünyanın 360 derece dönen ilk ve tek oteli olma özelliği taşıyor. Yavaş yavaş dönerek, günün farklı saatlerinde konuklarına Beydağları ve Antalya’nın muazzam manzarasını sunarken; sade, modern ve rahatlatıcı atmosferi heyecan verici bir konaklama sağlıyor.

Güzel bir şehirde tatil yapmak istiyorsanız, o tatili unutulmaz kılacak şeylerden biri konakladığınız yer ve orada aldığınız hizmetlerdir. Eğer tatilinizi Antalya otellerinden birinde yapmak istiyorsanız, size en iyi ev sahipliği yapacak yer The Marmara Antalya…

Lara bölgesinde yer alan Antalya Falezlerinin üzerine konumlanan, Antalya otelleri içerisinde özel yere sahip The Marmara Antalya’nın şehir merkezine 5 dakika yakınlıkta bulunuyor. Otelinize ulaşana kadar Antalya’nın doğasına ve güzelliğine kendini kaptıran konuklar, The Marmara Antalya geldiklerinde her şeyin yeni başladığı hissine kapılırlar. Konfor ve lüksün sıra dışı tasarımını 232 odasında da bir araya getiren The Marmara Antalya’da iken kendinizi bir sahil evinde hissedeceksiniz.

The Marmara Antalya Yapılacak Şeyler

Aradıklarınız

Peki The Marmara Antalya’da sizi ne gibi aktivitelerin beklediğinden haberdar mısınız? Akdeniz’in masmavi sularıyla buluşacağınız özel plaj, yüzmeyi sevenleri bekliyor. Bu plaja ulaşmak için gidilmesi gereken yol da konuklara farklı bir deneyim yaratıyor.

The Marmara Antalya Otel

Plaja gitmek için, kayalıklarda yer alan ve doğal sarkıtların süslediği 70 metre uzunluğunda bir tünelden geçmek gerekiyor. Tünel geçildiğinde ise, Bey Dağları’nın muhteşem manzarası ile plaj sizi karşılıyor.

Denizi tercih etmeyenler için, The Marmara Antalya’nın olimpik ölçülere yakın bir açık havuzu ve jakuzisi, konukları serinletmek için hizmet veriyor.

The Marmara Antalya Oteli

Antalya’nın derin mavisini daha derinlemesine keşfetmek isteyenler, soluğu otelin içinde bulunan dalış okulunda alıyor. The Marmara Antalya’da bahar ve yaz ayları boyunca dalış severlere ve sualtını keşfetmek isteyenlere deneyimli eğitmenler ile scuba diving heyecanı yaşatılıyor.

The Marmara Antalya Spa’da konukların otelden ayrılırken hem fiziksel hem ruhsal olarak yenilenmiş hissetmeleri buhar banyosu, sauna, Türk hamamından el ve ayak bakımına, masajdan saç bakımına, vücut bakımından yüz bakımına kadar her türlü program bulunuyor. Antalya oteller bakımından en zengin şehrimiz konumundadır.

Adres : Şirinyalı, Lara Caddesi, No. 136- Muratpaşa – Antalya

Telefon 0 242 249 36 00

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.