Antalya Kaleçi Butik Otel Fiyatları Ne Kadar?

03.05.2023
305
Antalya Kaleçi Butik Otel Fiyatları Ne Kadar?

Yaz mevsiminin yaklaşması ile en cazip destinasyonlardan olan Antalya Kaleiçi Butik Otel fiyatları araştırılma konusu oluyor. Geçmiş yıllara oranla yüksek fiyatlardan tatilin adresi olan Antalya bölgesinde özellikle Kaleiçi önemli konaklama için tercih edilmektedir.

Uygun fiyatlar eşliğinde konaklama yapmak için butik oteller ilk tercihlerden olmaktadır. Böylelikle Antalya Kaleiçi Butik otel fiyatları araştırma konusu oluyor. Bölgede onlarca otelden bahsetmek mümkündür. Küçük alanlarda bulunan otellerde havuzlu olanları bulunurken bazı otellerin tarihi dokusu sizleri etkileyecek güzelliklere sahiptir. Muratpaşa ilçesi sınırları içerisinde kalan Kaleiçi tarihi dokusu ile sizleri derinden etkileyecek özelliklere sahiptir.

Antalya Kaleiçi Butik Otel Fiyatları En Uygun Ne Zaman?

Tatilin adresi Antalya Kaleiçi butik otel fiyatları sezona göre belirlenen tutarlarda alınmaktadır. Temmuz ve Ağustos aylarında en üst seviyesine çıkan konaklama fiyatları kış aylarında daha düşük olmaktadır. Erken rezervasyon imkanları ile konaklama satın almanız bu aşamada mantıklı adımlardan olur. Bölgedeki otellerden erken rezervason imkanı sağlayan turizm firmaları bulunmaktadır. Hatta bu firmalar uygun taksitler ile uygun ödeme kolaylığı sağlamaktadır.

Antalya Kaleçi Butik Otel Fiyatları Ne Kadar?

Antalya Kaleçi Butik Otel Fiyatları Ne Kadar?

Antalya’nın en eski yerleşim yerlerini içerisine alan Kaleiçi gezilecek yerler açısından çok zengindir. Gündüz deniz ve güneşin keyfini çıkaracağınız bölgede gece hayatı çok hareketli olmaktadır. Zira bölgenin en önemli bar ve eğlence mekanları da burada yer almaktadır. Böylelikle Antalya Kaleiçi mutlaka gidilmesi gereken 7 bar sizlere eğlenceniz içinyardımcı olabilir.

Antalya Kaleiçi Butik Otel Fiyatları, İletişimleri

Otelin sınıfı ve özelliğine göre farklı ücretlerin yansıtıldığı Kaleiçi’nde ortalama ücretlerden bahsetmek doğru olur. Bu aşamada Antalya Kaleiçi Butik Otel fiyatları ortalama olarak 350 TL ile 2.000 TL arasında değişmektedir.  Fiyatlara sezonu ve erken rezervasyon fiyatları doğrudan etkiler. Böylelikle bölgede konaklama yapabileceğiniz başlıca oteller ve iletişim adresleri şunlardır;

  • Denizhan Otel – 242 247 46 65 – Muratpaşa, 584 Sok No. 4
  • Konak Hotel Kaleiçi – 536 491 68 35 – Hıdırlık Sokak, No: 13 Muratpaşa
  • Role Street – 242 322 00 02 – Park Soka No. 24 Muratpaşa
  • Noa’s Boutique Hotel – 542 143 74 43 – Barbaros Mahallesi, No. 7
  • Old House Pub & Hostel – 542 614 97 75 – Hesapçı Sok NO. 34 Muratpaşa
  • Uyar Palace – 242 248 48 77 – 153 Sokak No. 5 Muratpaşa
  • Köşk Butik Otel – 507 959 07 07 – Üçgen Mahallesi, Şarampol 91 Sokak No. 5 Muratpaşa
YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.