Göreme Castle Cave Hotel – Kapadokya

Göreme Castle Cave Hotel – Kapadokya

Mağara odalar ile tüflerin oyulmuş haliyle en modern çizgilere sahip odalarda konaklama imkanı veren Castle Cave Hotel Kapadokya dolayısıyla Göreme’de konaklayacağınız yerlerden biridir.

Castle Cave Hotel Kapadokya Balayı Oteli

Kapadokya balayı otelleri ile son yıllarda kendisine yer bulmaktadır. Öyle ki burada evlenme teklifi, nişan, düğün gibi etkinlikler sonrası balayı tatili gerçekleştirilmektedir. Bazı çiftler bu durumu bir adım öteye götürerek buradan paket bir gelin damat hizmeti alabilmektedir. Bunun yanında Göreme ile konaklama yapacağınız önemli yerler söz konusudur. Balayı tatili ile birlikte konaklama imkanı veren Castle Cave Hotel sizlerin beklentisini karşılayacak otellerden biridir.

Göreme Balayı otelleri listesinde yer alan Castle Cave Hotel, görünüm ve konfora ismini yazdıran bir oteldir. Burada konaklayan kişiler 6 yaşına kadar çocuklarına ücret ödemesi yapmamaktadır. Kasaba merkezine 2 km uzaklıkta olması yürüyüş yapmak açısından avantaj sağlar. 10 ile 60 metrekarelik odalara sahiptir. Kaya otel tarzındaki otelin bazı odaları 350 yıllıktır. Bu anlamda çok geçmiş tarihi bulunmaktadır. 28 oda ile küçük bir otel sayılabilir.

Çok eski tarihi olması nedeniyle özellikle yabancı turistler tarafından tercih edilmektedir. Burada bulunan kaya odaları rağbet görmektedir. Aynı zamanda otelin restaurantı farklı menülere sahiptir. İrlanda ile İngiliz menülere sahip olan restaurant’ta aynı zamanda açık büfe kahvaltı olanakları bulunmaktadır. Aynı zamanda Kapadokya’nın merkezi Göreme Oteller ile göz doldurmaktadır.

Castle Cave Hotel İletişim

Adres : Gaferli Mahallesi Hacı İsmail Efendi Sokak, No.24 Göreme Nevşehir

Telefon : 0 ,384 271 25 22

Mail : info@castlecavehotel.com

YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.