1. Anasayfa
  2. Oteller

Göreme Roma Cave Suite Hotel – Kapadokya

Göreme Roma Cave Suite Hotel – Kapadokya
Roma Cave Suite Hotel
0

Mağara odalarda konaklama imkanı sağlayan Roma Cave Suite Hotel  Göreme’nin en güzel bölgesi ile manzarasına sahip bir oteldir. Burada sizleri eşsiz bir deneyim karşılarken Kapadokya’ya can veren bir yerden güne merhaba diyebilirsiniz. Böylelikle Kapadokya seyahatleriniz ile gezi masalı yazmanıza otelinizden başlayabilirsiniz.

Muhteşem bir atmosfer ile binlerce yıl geçmişe gideceğiniz yerlerden biri olan Kapadokya’nın kalbi Göreme olmaktadır. Buraya yapacağınız seyahatlerde konaklama önem taşır. Özellikle mağara odalarda konaklamalar önemlidir.

Roma Cave Suite Hotel Nerede?

Bölgeyi ve coğrafyayı tanımlayan görünümü ile 13 odaya sahip küçük bir oteldir. 5 yaşına kadar çocuklar ile ücret alınmamaktadır. Göreme şehir merkezine uzaklığı 2,5 kilometredir. Böylelikle isteyen kişiler yürüyüş ile istediği bölgelere ulaşım sağlayabilmektedir. Roma Cave Suite konaklama yapacak misafirlerinin ulaşımında havaalanı ve otobüs terminali için ücreti ile transfer imkanları sunmaktadır.

Jakuzili odalara sahip olan otelde konaklamak ayrı bir zevktir. Aynı zamanda otel odalarında şömineler bulunmaktadır. Kış mevsimlerinde soğuk karlı Kapadokya havasında sıcak odalarda yapacağınız tatiller ayrı bir mutluluk nedeni olmaktadır. Bu anlamda tatilinizi daha heyecanlı kılmak adına Göreme Kaya otel telefon numarası arayışlarınız içerisinde Roma Cave Suite ihtiyaçlarınıza yanıt vermektedir. Odalar 45 – 90 metre karelik genişliğe sahiptir. Evcil hayvan kabul ediyor olmasının yanında sauna burada verilen diğer hizmetler olmaktadır. Göreme’nin oteller ile çok zengin bir yer olduğunu belirtmek doğru olacaktır.

Roma Cave Suite Hotel İletişim

Adres : İsalı Mahallesi, İçeridere Sokak, No. 30 Göreme Nevşheir

Telefon 0 384 271 30 6

Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.

Yazarın Profili

Your email address will not be published. Required fields are marked *