Antalya Kalkan Kiralık Villa Fiyatları ve Özellikleri

Antalya Kalkan Kiralık Villa Fiyatları ve Özellikleri

Kişiye özel havuzu ile romantik bir tatil geçirmek isteyenler için Antalya Kalkan kiralık villa muhteşem seçeneklere sahip olarak yüzlerce seçenek sunuyor.

Gezilecek yerler zengini olan Antalya ve çevresi özellikle bakir koyları, muhteşem aurası ile Kalkan huzurlu tatilin adresidir. Tatilde konaklama ise daha çok villalar ile yapılmaktadır.

Kaş Kalkan Kişiye Özel Kiralık Villa

Tatilini dünyadan uzak sevdiğiyle birlikte geçirmek günümüzde birçok çiftin tercihidir. Bu anlamda yüzlerce seçenek ortaya çıkmaktadır. Ancak tatilini dünyaca ünlü Antalya’nın eşsiz yerleşim yeri Kalkan’da geçirmek isteyenler için alternatifler sizin aradığınız türden olacaktır. Kişiye özel havuzlu villalar huzurlu bir tatilin adresi oluyor. Kalkan villalar bölgesi çok geniş bir alanda bulunurken tercihiniz deniz kenarı da olabilir.

Kaş Kalkan kiralık villa arayışında olanlar için belli adresler tüm sorularınıza hızlı çözümler sunuyor. Villa kiralama hizmeti almak isteyenler için en önemli husus tatilinizi nerede geçirmek istediğinizdir. Kalkan ve çevresinde tatil hayaliniz varsa oteller, pansiyon gibi konaklama tipleri de mevcuttur. Ancak size ve sevdiğinize özel bir tatil planlıyorsanız yazımıza kulak verin.

Antalya Kalkan Kiralık Villa

Antalya Kalkan Kiralık Villa

Kalkan Kiralık Villa Tatil Fiyatları

Tatilde en önemli husus elbette bütçe olmaktadır. Bu sebeple Kalkan kiralık villa ne kadar sorgusu en sık yapılanlardır. Villa tatilinde fiyatlar sezona bağlı olarak değişmektedir. Öyle ki Temmuz ve Ağustos ayları en yüksek tutarlarda kiralamaların yapıldığı tarihlerdir. Bu tarihlerde yer bulmanız mümkün değildir. Ancak erken rezervasyon ile kiralık villa temin etmeniz mümkündür. Hatta bu sayede çok daha ekonomik tatil söz konusu olmaktadır. Doğal güzellikler bölgesi Antalya dünyaca ünlü Kalkan’a ev sahipliği yapıyor.

Kalkan Kiralık villa ücretleri en yoğun sezonunda geceliği 15 bin liradan başlamaktadır. Konaklama yeri ve tipine göre bu rakam çok daha yüksek olmaktadır. Ancak sezon dışında bir tarih belirlemeniz halinde villanın geceliği 3 bin 500 TL rakamlarına kadar inmektedir. Kalkan ve çevresinde villa tatili yapmak isteyenler bu anlamda kurumsal firmalardan hizmet almaktadır. Ancak bireysel olarak kiralamalarda söz konusudur.

Antalya Kalkan Kiralık Villa

Antalya Kalkan Kiralık Villa

Kiralık Villa Tatili Ayrıcalıkları

Kalkan Villa Kiralık tatilinde ise ön plana çıkan ayrıcalıklar şunlardır;

 • Size özeldir
 • Havuzu sadece siz kullanırsınız ve dışarıdan görünmesi mümkün değildir
 • Kendinize özel mutfak ile size özel yiyecekler
 • Kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği saatine bağlı kalmadan hareket
 • Muhafazakar aileler için biçilmiş kaftan
 • Toplumdan arındırılmış olarak daha sağlıklı bir tatil

Kiralık villa Kalkan arayışlarında ise ön plana çıkan başlıca kurumsal firmalardan hizmet almak tatiliniz açısından önem kazanmaktadır. Zira tatiliniz mağduriyetlere neden olabilir. Bu sebeple kurumsal firmalar taleplerinize doğru yanıtlar verebilecek kabiliyetlere sahiptir.

Antalya Kalkan Kiralık Villa

Antalya Kalkan Kiralık Villa

Antalya Kalkan kiralık villa tercihlerinden bazıları şunlardır;

 1. Kalkan dome Suites – Deluxe
 2. Villa Sare
 3. Villa Zen
 4. Villa Salih
 5. Villa Han
 6. Villa Nez
 7. Villa Siesta
 8. Villa Selim
 9. Villa Corleone
 10. Villa Arnna

Antalya Kalkan Kiralık Villa sahibinden yapılan aramalardan bir diğeridir. Bölgede yüzlerce sahibinden kiraya verilen villalar bulunmaktadır. Bu aşamada iletişim elbette internet üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bölgede muhteşem bir tatil arayışındaysanız Kalkan günlük kiralık villa bütçenize uygun olarak tercih edeceğiniz seçenekler sunmaktadır. Günlük sahibinden kiralık villa tercihleri ise sahibinden.com üzerinden ilan edilmektedir.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.