Antalya’da Şiş Köfte Nerede Yenir? En İyi 5 Adres

Antalya’da Şiş Köfte Nerede Yenir? En İyi 5 Adres

Kebap ve köfteyi severler için sayısız fırsatlar sunan Akdeniz ile Dünyanın en güzel şehri Antalyada şiş köfte nerede yenir? En güzel 5 adresi sizler için derledik.

Antalyada Şiş köfte Nerede Yenir Lezzet Durakları

Antalya lezzet durakları ile damak tadınıza göre farklı yemekler bulabilirsiniz. Yöre tatları bu anlamda başlıca araştırmalarınız olabilir. Bu anlamda tüketeceğiniz başlıca yemeklerin başında şiş köfte gelmektedir. Antalya’da şiş köfte yiyebileceğiniz onlarca restaurant vardır. Ancak eni iyi şiş köfte yeme çabası içerisindeyseniz başlıca listemiz şu şekildedir.

  • Yıldız Şiş Köfte Piyaz Salonu
  • Meşhur Tike Kebap
  • Volkan Şiş köfte Piyaz
  • Burdur Şiş Köfte
  • Ziyade Köfte ve Piyaz

Yıldız Şiş Köfte Piyaz Salonu

Antalya’nın kapalıyol olarak bilinen yer nüfusun en yoğun yeridir. Özellikle hafta sonları burası çok kalabalık olmaktadır. Kapalı yol Çetinkaya Mağazası arkasındaki Yıldız Şiş köfte ve piyaz salonu yıllardır hizmet veren bir yerdir. Öyle ki Antalya’nın en güzel şiş köftesini burada tadabilirsiniz. İletişim numarası 242 241 78 35

Antalya’da Şiş Köfte Nerede Yenir? En İyi 5 Adres

Antalyada Şiş Köfte Nerede Yenir? En İyi 5 Adres

Meşhur Tike Kebap

Geleneksel Türk stillerine göre kebap lezzetinin adresi olan Meşhur tike Kebap şiş köfte ile ön plana çıkmaktadır.

Volkan Şiş köfte Piyaz

Şiş köfte lezzetinin bir diğer durağı ise Volkan Şiş Köfte Piyaz salonudur. Yeşilbahçe, Metin Kasapoğlu Caddesi No 30 adresindeki işletme Muratpaşa ilçesi sınırlarındadır.

Antalya’da Şiş Köfte Nerede Yenir? En İyi 5 Adres

Antalyada Şiş Köfte Nerede Yenir? En İyi 5 Adres

Burdur Şiş Köfte

Antalya’nın lezzeti Kepez ilçesinde bulunan Burdur Şiş köfte de yenilebilir. Çevre yolu üzerindeki yer Antalya otogarına yürüme mesafesindedir. Avni Tolunay Mahallesi, Hürriyet Caddesi No 402 adresideki yerin iletişim numarası 242 227 09 02 dir.

Ziyade Köfte ve Piyaz

Piyazla birlikte şiş köfte yiyebileceğiniz bir diğer adres Ziyade Köfte ve Piyaz salonudur. Sinan Mahallesi, 12262 sokak No 10 adresindeki yerin iletişim numarası 507 818 07 97 ‘dir.

Kebapçılarda şiş köfte tüketilebilir. Bunun yanında mangalda pişen lezzetler Türk mutfağına uygun olarak işlenmektedir. Bu sayede sağlıklı yiyecekler ortaya konulur. Antalyada şiş köfte nerede yenir sorusuna her yıl farklı yanıtlar arayabilirsiniz. Ancak lezzet durakları genelde aynıdır.

YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.