Şile’de İcradan Satılık Otel

26.04.2023
273
Şile’de İcradan Satılık Otel

Borç alacağına karşılık olarak Şile’de icradan satılık otel ilgi odağı oldu. İstanbul, Şile İlçesi Köyüstü Mevkiinde bulunan otel binası İstanbul Şile İcra Dairesi tarafından satışa çıkarıldı.

Şile İcra Dairesi Müdürlüğü’nün ihale ilanı bilgilerinde Şile’de bulunan otelin satışa çıkarıldığı açıklandı.  Şile, köyüstü mevkiinde bulunan otel icradan alacak nedeniyle satışa çıkarıldı. 3766 parsel taşınmazda bulunan otel binası 21 yaşında bulunuyor. Şile İcra Dairesi yaptığı ilanda ilk ihale tarihini 6 Haziran olarak belirlemiş. Saat 14.05 te yapılacak olan ilk ihale sonrası ikinci ihale 4 Temmuz tarihinde yine aynı saatte yapılacak. Açık artırma usulü ile yapılacak satış için muhammen bedel 61 bin 221 Lira 386 kuruş olarak belirlenmiş. Dosya numarası ise 2022-290.

Turistik Otel İcradan Satışta

Şile’de satışa çıkarılan otelin turistik tesis alanında olduğu biliniyor. Turizm alanında olan otelin imar durumu uygun. Bağımsız bölümlerinde boş olmayan parseli bulunuyor. Parsel üzerinde iskanı olan, kat mülkiyetli otel bulunmaktadır. Ağva Mahallesi, köyüstü Mevkii, 3766 ada 36 parsel taşınmaz icradan ihale yöntemi ile satışta bulunuyor.

İcradan satışa çıkarılan otelin muhammen bedeli 61.221.386 TL. KDV oranı ise yüzde 18. İhaleye ait bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Fotoğraf görsel amaçlı olarak kullanılmıştır.

YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.