Sonsuzluk Havuzlu Kiralık Villa

12.12.2023
98
Sonsuzluk Havuzlu Kiralık Villa

Pandemi süreci kişilerin tatil anlayışına yeni bir bakış açısı getirmesine neden olurken sonsuzluk havuzlu kiralık villa tatili aranılan ve istenilen alternatiflerden biri oldu.

Mimari yapı ile muhteşem bir atmosferi sizlere sunmaya çalışan turizm sektörü bu aşamada tüm sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Beklentileri tamamen karşılamak adına atılan adımlar arasında havuz keyfide bulunuyor. Sonsuzluğa kulaç atma hissi ile ayrı bir mutluluk kaynağı olan havuzlar tatilin gözdesi oldu. İnsanlardan ve kalabalıktan uzak sevdiklerinizle mutlu bir tatil için artık denize ve kumsala ihtiyaç duyulmuyor. Zira size özel dizayn edilen villalar bir tatilde ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi karşılamayı hedefliyor. Kiralık villalar kişilere daha çok;

  • Hijyendir
  • Size özel olarak kullanılır
  • Muhafazakar aileler için biçilmiş kaftandır
  • Kişi sayısı artsa da ekonomik olur

Sonsuzluk Havuzlu Villa Kiralama

Sonsuzluk Havuzlu Kiralık Villa

Sonsuzluk Havuzlu Kiralık Villa

Dik yamaçlara yapılan villalarda günümüzde havuzlar daha çok sonsuzluk havuzu ile yapılıyor. Öyle ki bazı projelerde çok katlı binalarda dahi bu havuzlara yer veriliyor. Hatta sektör öyle bir yere geldi ki tamamen cam asma havuzlar ile yüzme duygularınıza heyecan katıyor. Ancak çok tercih edilen seçenekler arasında sonsuzluk havuzlu villa kiralama ön plana çıkıyor.

Arazi koşullarına göre avantajlı duruma gelen sonsuzluk havuzları mimari güzelliği ile büyülüyor. Bununla birlikte fotoğraf çekimlerine düşkünlüğü olan kişilerin tercihi kompozisyon açısından da bu tür mekanlar oluyor. Bu sebeple de henüz çok alternatifi olmayan villa kiralama arayışında olanlar için de erken rezervasyon ön plana çıkmaktadır. Tatilinizi size özel bir villanın konforunda, uçurumdan aşağıya düşecekmiş gibi, şelaleden aşağıya kayacakmış hissi veren sonsuzluk havuzları ile tatilini daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Sonsuzluk Havuzlu Kiralık Villa

Sonsuzluk Havuzlu Kiralık Villa

Sonsuzluk havuzlu villa daha çok dik yamaçlarda yer bulmaktadır. Böylelikle inşası daha kolay olmaktadır. İrili ufaklı birçok mimari projeye sahip villalar özellikle Kaş, Kalkan gibi güney kesimlerde sıklıkla görülmektedir. Öyle ki sonsuzluk havuzlu villa kiralama Kaş bölgesi için muhteşem bir seçenek olmaktadır.

Sonsuzluk Havuzlu Kiralık Villa Ücretleri

Tatilinizin ekonomik olması açısından erken rezervasyonların önemi her geçen gün daha çok hissedilmektedir. Artan piyasa koşulları ve sezonluk fiyatlardan etkilenmemek için rezervasyonun erken yapılması önemli olur. Bununla birlikte sezona göre değişen sonsuzluk havuzlu kiralık villa ücretleri söz konusudur. Villalar gecelik kiralanmaktadır. Bu anlamda sezonu dışında villanın özelliği, konumu ve bulunduğu bölgeye bağlı olarak 2 bin 500 liradan başlayan fiyatlar ile kiralanabilmektedir. Bununla birlikte uzun süreli kiralamalarda daha uygun fiyatlardan bahsedilebilir.

Sonsuzluk Havuzlu Kiralık Villa

Sonsuzluk Havuzlu Kiralık Villa

Kalkan Villa Kiralama ücretleri ile örnek verilmesi gerekirse bölgenin en güzel yerinde 2 kişilik villa Eylül, Ekim ve Kasım ayları için 2 bin 700 TL olarak alınmaktadır. Bu tutar gecelik fiyatı olmaktadır. Fakat Temmuz ve Ağustos ayları sezonun en hareketli dönemlerini içerdiğinden bu tarihte yer dahi bulunamamaktadır. Bu aşamada erken rezervasyonla sonsuzluk havuzlu villa kiralama hizmeti alınmasına rağmen gecelik fiyatları bu villalarda 20 bin liraya kadar çıkmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.