1. Anasayfa
  2. Doğal Güzellikler

Abant Gölü Giriş Ücreti

Abant Gölü Giriş Ücreti
Abant Gölü Milli Parkı Giriş Ücretleri
0

Günübirlik doğal geziler kadar kamp ve karavan tatilinin adresi Abant Gölü giriş ücreti güncellendi. Bireysel giriş kadar araç girişler ile ayrıntılar içeriğimizde yer almaktadır.

4 mevsim muhteşem bir atmosferin birbirini takip ettiği Abant Gölü özellikle günübirlik geziler için hafta sonları ve tatil günleri tercih ediliyor. Hatta buradan transit geçenlerden bahsetmek mümkündür. Ancak buraya yapacağınız ziyaretler için giriş ücreti ödenmesi gerekir.

Abant Gölü Giriş Ücreti 2024

Bölgesel açıdan 4 mevsim en çok ziyaret edilen yerlerden olan Abant Gölü Milli Parkı 2024 giriş ücretleri belli oldu. Güncel olarak buraya yaptığınız ziyaretlerde ödeyeceğiniz tutarlar şu şekilde;

Abant Gölü Milli Parkı Giriş Ücretleri
Abant Gölü Milli Parkı Giriş Ücretleri
  • Kişi başı giriş 35 TL
  • Kişi başı indirimli giriş 20 TL
  • Bisikletle giriş 35 TL
  • Motorsiklet, ATV girişi 70 TL
  • Otomobil, Kamyonet, Karavan girişi 105 TL
  • Minibüs giriş 315 TL
  • Midibüs Girişi 525 TL
  • Otobüs girişi 1050 TL

Bolu ile en çok ziyaret edilen simgesel alan Abant Gölü doğa harikası bir yer. Bu yüzden yerli ve yabancı turist akınına uğruyor. Son olarak güncellenen tutarlar ile göl etrafına milli parka giriş için ödenecek tutarlar önemli artışlar yaşadı. Bu artışlar nedeniyle ziyaretçilerin şaşkınlığı söz konusu olurken Abant Gölü Tabiat Parkı buna rağmen ziyaretçi akınına uğrayama devam ediyor.

Yürüyüş, doğa sporları, bisiklet turları, yüzme gibi birçok sporu yapabileceğiniz Abant Gölü Tabiat Parkı özellikle piknik ve kamp yapmak için ideal bir gezi rotası olma özelliğine sahip.

Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.

Yazarın Profili

Your email address will not be published. Required fields are marked *