Antalya’da Tandır Kebabı Nerede Yenir? En İyi 5 Yer

Antalya’da Tandır Kebabı Nerede Yenir? En İyi 5 Yer

Antalya’nın lezzetleri arasında yer alan tandır kebabı nerede yenir? Kebapçıların önemli lezzeti olmasına rağmen en güzel tandır kebabını nerede yerim sorgusu özellikle turistlerce yapılmaktadır. Tandır kebabında en iyi 5 yer sizler için derledik.

Her yıl milyonlarca kişinin ziyaret ettiği Antalya ’nın meşhur yemekleri arasında Tandır Kebabı yer almaktadır. Bu anlamda merak edilen husus ise Antalya’da tandır kebabı nerede yenir olmaktadır. Bunlar;

  • Köşem Kebapçısı
  • Tandır Evi
  • Hasan Kolcuoğlu Tandır kebap
  • Alibaba 1981 Tandır Döner
  • Antalya’lı Ocakbaşı

Antalya En Güzel Tandır Kebabı Durakları

Zaman zaman birçok işletme açılıp kapansa da şehrin en güzel yemek yapan yerleri aksine değişmemektedir. Hatta şube sayıları artan firma ve işletmelerden bahsetmek mümkündür. Böylelikle Antalya şehir merkezinde sizlere önerebileceğimiz bazı kebapçılar şunlardır:

Antalya’da Tandır Kebabı Nerede Yenir? En İyi 5 Yer

Antalya’da Tandır Kebabı Nerede Yenir? En İyi 5 Yer

Köşem Kebapçısı

Antalya’da birden fazla şube ile hizmet veren Köşem Kebapçısı aynı zamanda tandır kebabının da adresidir. Akdeniz Sanayi Sitesinde hizmet veren Köşem Kebap ve Sulu Yemek Salonu için iletişim 546 937 80 66.

Tandır Evi

İsmi ile özdeşleşen Tandır Evi yine Antalya’nın sayılı lezzet adreslerindendir. Deneyimi ile uzun süredir hizmet veren Tandır Evi Yeşiltepe Mahallesi, Ziya Gökalp Caddesi, No 8 adresinde hizmet vermektedir. Burada özellikle tandır lezzeti tadılması gerekir.

Hasan Kolcuoğlu Tandır Kebap

Daha önce hiç tatmadığınız bir kebap için bir diğer adres Hasan Kolcuoğlu Tandır Kebap olmaktadır. Adanalı olan Hasan Kolcuoğlu Manavgat, Gülveren Caddesindeki yerindedir. Telefonu ise 242 742 63 93 tür.

Antalya’da Tandır Kebabı Nerede Yenir? En İyi 5 Yer

Antalya’da Tandır Kebabı Nerede Yenir? En İyi 5 Yer

Alibaba 1981 Tandır Döner

Bir diğer tandır kebabının adresi de Alibaba 1981 Tandır döner olarak Yeşlibahçe Mahallesi, Metin Kasapoğlu Caddesi, Muratpaşa adresindedir. İletişim ise 242 321 31 51’dir.

Antalyalı Ocakbaşı

Antalya Tandır Kebabı lezzetinin bir diğer durağı Antalyalı Ocakbaşı Çağlayan Mahallesindedir. Barınaklar Bulvarı, 20023 Sokak, No.23, Muratpaşa adresindeki lezzet durağının telefonu ise 532 601 62 37’dir.

Antalya gezilecek yerler ile dünyanın en güzel yerlerinden biridir. Hatta en güzelidir. Bu anlamda dünyanın en iyi mutfaklarına ait lezzetler burada bulunabilir. Ancak şehre uygun en güzel lezzet tandır kebabı olarak gösterilebilir.

YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.