Antalya Korku Evi

Antalya Korku Evi

Korku filmlerinde yazılan senaryolarındaki heyecanın eşiğine kadar uzanmak istiyorsanız gezinizde yapmanız gereken hususlardan biri de Antalya korku evi ile oyunları olabilir.

Gerilim, korku ve heyecanı fiziksel olarak hazırlanmış muhteşem bir atmosferde, ses ve görüntüler ile yaşamak isteyenler için korku evleri bulunamaz bir alternatiftir. Antalya ise bu konuda milyonlarca turistin geldiği en önemli kentlerden biridir.

Oyun evlerinin kendi belirlediği kurallar dahilinde aynı zamanda oyunu oynayanlarında kurallar koyabileceği eğlenceli dakikalar için en önemli yerler ve oyun evleri ilginizi çekecek özelliklere sahip. Üstelik Antalya Korku Evi oyunları için ödeyeceğiniz ücretleri katılımcı sayısına göre 200 Liradan başlıyor.

Antalya Korku Evi Listesi

Antalya Korku Evi

Antalya Korku Evi

Deniz ve kumsalın yanında aktiviteleri ile muhteşem bir tatilin adresi Antalya aynı zamanda korku evleri ile kenti ziyaret edenlerin ziyaret ettikleri yerlerden. İnternet oyunlarından çıkan temaları ve heyecanı ile siz ve arkadaşlarınızla eğlenceli ve heyecanlı dakikalar geçireceğiniz Antalya Korku Evleri listesini sizler için hazırladık.

  • Korku İstasyonu 505 107 74 07
  • Hapishaneden Kaçış oyunu Antalya Escape 553 783 26 02
  • Reaxiyon Korku Evi 552 925 31 89
  • Darkness Korku Evi 533 153 13 05
  • Redzone Korku Evi 539 743 72 64
Antalya Korku Evi

Antalya Korku Evi

Korku İstasyonu

Video oyunları ile gerçek bir heyecana dönüştürülen Kaçış oyunları Korku İstasyonu olarak Antalya’daki korku evinizdir. Kaçış odaları ve bulmaca odası ile seviye atlayarak gideceğiniz oyun Crimson Room 2004 yılında oluşturulan bir aktivite.

En az iki kişilik bir ekip ile katılacağınız oyunlar yaklaşık 60 dakika sürüyor. Söz konusu korku olması nedeniyle tehlikenin önüne geçilmesi ve oluşabilecek kazalar için kurallar konulmuş. Bu kurallar eşliğinde canlı mankenler ile oyunlarınızı oynuyorsunuz.

Korku evini eğlenceli kılmak ve bu anları unutulmaz olması için burada doğum günü, evlilik teklifleri ile kurumsal firmaların etkinlikleri yapılabiliyor. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet alabileceğiniz yerin adresi Güllük Caddesinde bulunan Defacto mağazası karşısı.

Antalya Korku Evi

Antalya Korku Evi

Antalya Escape Hapishaneden Kaçış

Sinema perdelerinde heyecanla izlediğiniz senaryolara uyarlanan hapishaneden kaçış Antalya Korku evleri arasında bir alternatif. Buradaki heyecanın özeti ise 2 katlı bir hapishane, parmaklıklar arkasında gizemi ile duvarlar ve burada yapacağınız kaçış planından ibarettir.

Özel efektler ile gerçek bir ortamda kendi kaçış rolünüzü oynayacağınız yerde kaçabilmek için 1 saatiniz bulunuyor. 2 ve 8 kişilik ekip halinde oynayabileceğiniz Hapishaneden kaçış oyununun adresi Kışla Mahallesi, 53 Sokak, Şimşek Apartmanı, No.10-a Muratpaşa. Her gün 11:30 ile 23:59 saatleri arasında açık.

Antalya Korku Evi

Antalya Korku Evi

Reaxiyon Korku Evi

Oyunun başlangıcı Testere filmine benzetilmiş. Zira banyoda ayaklarınızdan zincirli halde bir banyoda gözlerinizi açar ve oyuna başlarsınız. Buradan kurtulmak için elinizden geleni yapacaksınız. Zira kapanlar ve tuzaklar bulunuyor.

Reaxiyon’da kendinizi bir film kahramanı olarak görebilirsiniz. Zira eğlencenin üst  sınırlara kadar çıkabilmesi için gerçek korku temalı ve kaçış oyunu olarak sizlere sunuluyor. 2 – 15 kişilik ekip halinde bu oyuna katılabilirsiniz. 60 dakika süren oyun 3 katlı, 160 metre karelik bir alanda oynanıyor. Antalya korku evi fiyatları ise bir hayli ilginç. Ancak Reaxiyon Korku evi fiyatları 2 kişilik için kişi başı 250 TL ile alınıyor. Bu aşamada kişi sayısı arttıkça fiyat düşüyor.

Darkness Korku Evi

Antalya korku evleri arasında Darkness Korku evi 7-24 hizmet veren yerlerden 2 ve 15 kişilik ekipler halinde katılabileceğiniz oyun evinde Kader ve Akıl Hastanesi olarak iki farklı oyundan bahsetmek mümkün. Oyunlar 5 odada ve 10 dan fazla bulmaca ile oynanıyor.

Korku seviyelerinin ayarlandığı oyunlar sonrası video paylaşımı ücretli olarak yapılıyor. Kader oyunu ücreti 2 kişilik olması halinde kişi başı 200 TL. Kişi sayısı arttıkça fiyat düşüyor. 10 kişi olduğunda 140 TL’ye kadar düşen bir ücret söz konusu.

Akıl Hastanesi oyunu ise hastaneye kapatılan ve kaçmak için ipucu, bulmacalar sizleri bekliyor. 2 kişilik oyunda kişi başı ücreti 250 TL. Adres ise Kızılsaray Mahallesi, 82 Sokak, no. 17-A Egemen İş Merkezi, Muratpaşa.

Redzone Korku Evi

Akıl Hastanesinde geçen korku evi sizlere korku, gerilim, aksiyon ve eğlence katıyor. Çocuklar ve aileler için uygun olan oyunun süresi 60 dakika ile sınırlandırılmış. 6 odalı yerde kurumsal etkinlikler başta olmak üzere doğum günü ve evlilik teklifleri yapılabiliyor.

Redzone Korku evi fiyatları ise 2 kişi için kişi başı 250 TL alınırken 4 ve daha fazla kişinin oyuna katılması halinde kişi başı 200 TL ile tahsil ediliyor. Oyun için adres ise Elmalı, 21 Sokak, No. 7-401 Muratpaşa.

YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.