Beydağı Turizm Malatya’dan İstanbul’a Otobüs Biletini 1 TL yaptı.

09.02.2023
504
Beydağı Turizm Malatya’dan İstanbul’a Otobüs Biletini 1 TL yaptı.

Kahramanmaraş merkezi olarak yaşanan iki deprem sonrası büyük zarar gören illerden biri de Malatya oldu. Malatya’da deprem sonrası evinde kalmak istemeyen vatandaşlar ile afetzedelerin Malatya’dan İstanbul’a gidecekler için otobüs firmaları desteğini sürdürüyor. Bu anlamda Beydağı Turizm otobüs biletlerini 1 TL olarak belirledi.

Depremden etkilenen vatandaşların rahat bir şekilde İstanbul’a seyahat edebilmeleri amacıyla Beydağı Turizm misafirlerini 1 TL ücret ile götürecek. Seferler için otobüs bileti alımı beydagi.com.tr sitesinden ve mobil uygulama üzerinden yapılabilecek. Aynı zamanda Beydağı Turizm Malatya’ya koli göndermek isteyen kişilerin kolilerini de ücretsiz olarak taşıyacak.

YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.