Bodrum Barlar Sokağı

Bodrum Barlar Sokağı

Tatil bölgelerinde dinlencenin yanında gece saatlerinde de eğlence merkezleri önem kazanıyor. Bu aşamada tatilin adresi neresi olursa olsun Barlar Sokağı adında bir yerde bulunuyor. Bu yerlerden birisi de Bodrum Barlar Sokağı.

Bodrum Barlar Sokağında Hangi İşletmeler Var

Sürekli açılan ve kapanan işletmeler söz konusu olsa da burada sürekli adres haline gelen eski işletmelerde bulunuyor. Veli Bar, Mavi Bar bazıları. İrili ufaklı bir çok mekanı bulabilirsiniz. Ancak burada dikkat edilmesi gereken en büyük husus bütçeniz olabilir. Zira Bodrum Barlar Sokağı ve diğer yerlerdeki fiyatlar oldukça yüksek diyebiliriz. Buradaki bazı mekanlar şu şekilde;

İlginizi çekebilir Bodrum Gezilecek Yerler – Rüya Gibi Bir Tatilin Adresi

bodrum barlar sokağı
 • Çarşı Mahallesi, Banka Sokak No. 13 adresinde.
 • Hadigari Night Club Dr Alim Bey Caddesinde
 • Ora Cafe & Bar Çarşı Mahallesi, Alim Bey Caddesi No 21 adresinde.
 • Gekko Coctail & Whisky 1025 Sokak No. 1 adresinde
 • Mandalin 1025 Sokak
 • Gallery Mustafa Dr Alim Caddesi No 48 adresinde
 • Therapy Mini Bar Banka Sokak no 41 adresinde
 • Admiral Tours
 • Eski Banka Sok No. 35
 • Shadow Bar Kale Caddesi, Banka Sokak No. 10 adresinde
 • Aegean Gingers Bodrum Barlar Sokağı
 • Bodrum Denize Girilecek En Güzel Plajları

bodrum barlar sokağı

Gece hayatını ve eğlencesini seven kişilerin ilk merak ettiği husus elbette Bodrum Barlar Sokağı oluyor. Tatilinizde eğlencenin her demini yaşamak için Bodrumu tercih etmişseniz gece hayatı için de farklı mekanlar ve merkezler cazibe merkezi haline gelebiliyor. Sokağın atmosferi herkese farklı duygular yaşatıyor olacak ki bir sonraki tatilin yine burada geçirilmesi için bile büyük bir sebep olabiliyor.

Bodrum Barlar Sokağında Gece Hayatı

Henüz Barlar Sokağı yokken 1974 yılında burada açılan ilk mekan olma özelliğini taşıyan Hadigari Bar herkesin ilgi odağı olmuş. Ancak sonradan açılan yeni mekanlar ile burasının atmosferi ve aurası değişmiş ardı ardına açılan mekanlarla Bodrum Barlar Sokağı adını almış. Öyle ki burada yapacağınız gezi sırasında yerli ve yabancı bir çok ünlü ile karşılaşmanız mümkün. Çünkü ünlülerin uğrak adresleri bu sokak üzerinde bulunuyor.

Okunmalı Bodrum Zeki Müren Sanat Evi Müzesi

Türk ünlüler ile aynı mekanda eğlenmek ve onlarda tanışma fırsatı yakalamak istiyorsanız bu aşamada Halikarnas Night Club sizlere istenilen olanağı sağlayabilir. Deniz kenarında olan mekanlarda sahilin tadı ve güneşin batışını da çıkarabileceğiniz özellikte olan yerlerde bazı ünlülerin mekanları da Bodrum Barlar Sokağında bulunuyor. Bodrum Gezi Listenize burayı da eklemeyi unutmayın .

 

YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.