Flamingo Lara Kahvaltının Antalya’daki Adresi

Flamingo Lara Kahvaltının Antalya’daki Adresi

Antalya Kahvaltı Mekanları arasında Lara bölgesinde listede ilk sıralarda yer alan Flamingo Lara farklı bir atmosfere sizleri davet ediyor.

Sevdiklerinizle güzel bir kahvaltı programı yapıyorsanız elbette en önemli husus kahvaltı mekanıdır. Bu anlamda çok zengin bir bölge olan Antalya sizlere sayısız fırsat vermektedir. Bunlardan birisi de şehir merkezinde hizmet veren Flamino Lara Kahvaltı Salonu olmaktadır.

Flamingo Lara Adresi, Telefon Numarası

Flamingo Lara’nın adresi Çağlayan, Lara Caddesi, C Blok No.329’dur. Muratpaşa ilçesi sınırlarındaki mekan sizleri büyüleyecek bir tasarıma sahiptir. Rezervasyon ve bilgi için iletişim numarası ise 552 650 96 60’dır.

Flamingo Lara Kahvaltının Antalya’daki Adresi

Flamingo Lara Kahvaltının Antalya’daki Adresi

okunmalı : Antalya Kahvaltı Mekanları

Sevdiklerinizle mutlu bir kahvaltının adresi olan Flamingo Lara diğer yemek zamanlarında da hizmet vermektedir. Burada özellikle şuşi yemek için gelen kişileri görebilirsiniz. Tasarımı ve dekorasyonu ile farklı bir boyut getiren yer benzersiz deneyimler sunan özelliklere sahip.

Flamingo Lara ayrıca özel günlerinizde ve kutlamalarınızda da sizlerin ihtiyacı olan programlamayı yapmaktadır. Size özel yeme içme yerleri, iş toplantılarınıza özel mekanlar, doğum günü organizasyonları gibi tüm etkinlikler için Antalya’nın en önemli yerlerinden biri Flamingo Lara Antalya’daki kahvaltının adresidir.

Okunmalı Antalya’nın En İyi 7 Kahvaltı Mekanı

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
Büro Yönetimi Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi, Fotoğraf ve Sinema, Yeni Medya ve Gazetecilik ile İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi gören Turan AY 1997 yılından bu yana internet dünyasında aktif faaliyet gösteriyor. Ekonomi, Fotoğraf ve Gezi kategorilerinde blogları bulunuyor. Aynı zamanda Youtube Kanalı olan yazar Turan Ay'ın onlarca eğitim sertifikası mevcuttur.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.